Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Nie ma lepszej oferty, jeśli ktoś ma swój styl i chce jeździć autem zarówno sportowym jak i użytkowym . Alfę moją kupiłem za 11tys zł , włożyłem 1400zł... jeszcze zmieniał będę rozrząd profilaktycznie ale nie spieszę się do tego, bo był zmieniony przy 127tys km, więc mniej niż 30 tys km temu ... może tylko pasek zmienię ? nie wiem ... Oczywiście kupiłem auto krajowe i z pewną przeszłością ... wystarczy szukać ! Kto chce za te pieniądze...
~egon olsen
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
zapłaciłem za moją alfę relatywnie dużo, bo nie chciałem kupić auta wyciągniętego z rowu....kupiłem auto w dobrym stanie, a i tak więcej stało niż jeździło, jeśli ktoś nie potrzebuje auta żeby nim jeździć, a lubi kiedy wooz stoi mu w warsztacie, proszę bardzo proszę kupić alfę. przez rok eksploatacji, z naprawami i utratą wartości (bez kosztów paliwa i ubezpieczeń) wydałem na alfę 15 tys zł. Jeśli ktoś ma nadmiar kasy......prosże bardzo,...
~Patryk
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Za nieduże pieniądze otrzymujemy bardzo bogate wyposażenie (porównując z innymi markami), co do jakości to mogę chyba tylko pochwalić skórzane fotele z włoskiej skóry MOMO, która mimo lat wygląda dużo lepiej niż młodsza u konkurencji. Do tego się nie rozciąga. Plastiki są raczej twarde, większość elementów z tego tworzywa potrafi trzeszczeć, natomiast podczas jazdy raczej nie ma z tym problemu.
~Bartłomiej K.
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Nietuzinkowy samochód i trudny do pomylenia z jakimkolwiek innym, odpowiednio zadbany egzemplarz przepięknym dźwiękiem Busso i właściwościami jezdnymi będzie sprawiał ogromną radość z jazdy właścicielowi, jednakże trzeba się liczyć ze znacznie mniejszą dostępnością części niż w markach pokroju. BMW, czy Audi, a także dość dużym spalaniem.
~gagex123
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Za tą cenę nie da się kupić nic lepszego. Nie rozumiem ludzi kupujących wyjeżdżone VW czy Skody. Nie będzie taniej, bo te auta na silnikach TDI w 90% robią 30tys km rocznie. Są już po prostu w takim przebiegu, że mnóstwo rzeczy wymaga wymiany. Nie wiem jak z zadowoleniem kierowców Alf z benzyniakami, ale diesel to świetny wybór!
~gorg
Kombi 1.9 JTD 110KM 81kW
Za te pieniądze nie można kupić nic lepszego, kłania się zła opinia o marce rozpowszechniana przez \"fachofcuf\" od grupy VW. Od takiego giganta usmarowanego i z młotkiem w ręku usłyszeć : Sprzedaj Pan toto i kup se folcwagena- upewnia mnie ,że dobrze kupiłem :)
~et_pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Za cenę, za która kupiłem 5 letnią alfę z pełnym wyposażeniem, nie ma szans zakupu porównywalnie wyposażonego auta w tej klasie, które budziło by choć w połowie takie emocje. Teraz sprzedaje ją o kilka tysięcy mniej, ale nie żałuję - było warto.
~Leonidas
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Hmm i tutaj to troche zawila sprawa. jezeli mam patrzec na to obiektywnie to frajda z jazdy samochodem za ta cene jest super ale ale istnieje też coś takiego jak awarie które jeżeli mają być naprawiane w ASO mogą pochłonąć fortune
~Kamil
Kombi 2.0 T.S. 150KM 110kW
Moja wersja posiada: - 6 poduszek powietrznych - skórzana tapicerkę - podgrzewane fotele i wiele innych bajerów za które przykładowo przy zakupie Audi z tego samego roku musiałbym zapłacić kilka tysięcy więcej.
~GrzegorzAhJ
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Rewelacyjny. Dobrze wyposażone auto z nowoczesnym dieslem za nieduże pieniądze. Do utrzymania w podobnym budżecie jak większość aut. Marudzą tylko nabywcy zmęczonych wyeksploatowanych i powypadkowych egzemplarzy.
Alfa Romeo 156 I Kombi