Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Tu nie jest powód do zachwytu . Masywne słupki boczne nieco przysłaniają ... Małe są też lusterka zewnętrzne, ale to z powodu tego sportowego stylu . Jest jednak dobrze, bo mimo wszystko - mała tylnia szyba, pozostaje wystarczająca i daje dobrą widoczność na tyle.... a mocno przeszklone boki - także pomagają nieco w manewrowaniu . Liczy się też fakt, że widać linię maski = mniejsze ryzyko zaparkowania komuś w tylniej klapie .
~et_pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Do przodu i na boki bez zarzutu. Ładne lusterka boczne nie spełniają jednak do końca swojej funkcji - widać tylko niezbędne minimum, ale da się do tego przyzwyczaić. Widoczność do tyłu przez małą szybkę przeciętna, ale ponownie, to tylko kwestia wprawy i wszystko jest ok.
~Bartosz
Kombi 2.0 T.S. 150KM 110kW
Do przodu bez problemu, przy cofaniu gorzej. Trzeba otwierać drzwi i patrzeć, jak daleko można cofnąć. Nie widać płotków i trudno wyczuć odległość. Ale, to nie jest jakieś nudne i multipraktyczne kombi rodzinne. Temu autu takie rzeczy sie wybacza.
~jarek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Mnie tam nic nie przeszkadza, choć kombi długie i tylna szyba mała. Uważam, że dobry kierowca musie wyczuwać swoje auto. Parkuję bez żadnych czujników na żyletkę. Choć wielu osobom może być trudnawo
~mmax88
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Tylna szyba nie jest mała, ale duża też nie jest, co przy długim aucie lekko ogranicza widoczność (wspólnie z dość pokaźnymi słupkami C). Poza tym nie ma na co narzekać
~Leonidas
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Widoczność jest dobra do przodu z tyłem już jest troche gorzej ale to tylko kwestia przyzwyczajenia się. Lusterka boczne mogły by być większe ale i tak jest dobrze
~gagex123
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Niewiele widać. Pierwsze wrażenie jest dość depresyjne - w tylnej szybie widać naprawdę niewiele, i w lusterkach zewnętrznych. Na szczęście po krótkim czasie przywykłem zupełnie.
~irekf1@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
do przodu ok. do tyłu średnio (kombi i tylna szyba mała), niemniej ja z parkowaniem nie mam problemów i czujników nie potrzebuję. Niestety spore martwe pole na boki
~Patryk
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Widoczność jest raczej w porządku, użytkownicy często narzekają jednak na zbyt małą tylną szybę oraz małe lusterka boczne. Dla mnie są ok.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Kombi
7,6
12,1
11,6
~Robert
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Miałem auta i gorsze i lepsze pod tym względem, to fakt że to że alfa mnie się bardzo podoba , wymusz pewne ograniczenia w widoczności.Zwłaszcza tył.
Alfa Romeo 156 I Kombi