Lista ocen Alfa Romeo 156 I (54)

~Alfisti_159
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Rewelacyjny samochód tylko już trochę stary, ale w latach swojej świetności chyba bezkonkurencyjny jeśli chodzi o sportowe auta. Do tej pory ma świeży design, za kilkanaście lat z pewnością będzie poszukiwanym klasykiem.
2,4
~egon olsen
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
auto do postawienia na pomnik a nie do codziennej eksploatcji, jest piękne, wnętrze ma smak, można się poczuć jak w prawdziwej klasie premium....co jednak z tego jak się strasznie psuje, i kosztuje masę pieniędzy
~gozdziej@gmail.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Dla mnie samochód marzeń, nigdy nie przesiądę się do innej marki ponieważ ten pojazd prowadzi się idealnie, jest wygodny ergonomiczny, i wbrew stereotypom wcale się tak nie psuje jak normalne samochody, czyli jak zadbasz tak długo pojeździsz.
~jarek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Przyjemne auto. Niezła oglądalność jak na rocznik. No i jest to chyba najładniejsze kombi w historii, a na pewno jedno z najładniejszych
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
gdyby była 6 to bym dał tym samochodem chce sie jeździć........to czysta przyjemność.....to trzeba poczuć..opisywaniem niech się zajmą pisarze
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Auto inne niż wszystkie w tej klasie. Daje ogromną frajdę z jazdy i wciąż cieszy oko, choć to rocznik 2000. Mocne i oszczędne. Common Rail w wydaniu 2.4 JTD naprawdę pasuje do 156. W wersjach po liftingu oraz w 159 jest jeszcze lepiej.
~nirage
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
za małe pieniądze możesz kupić naprawdę dobre auto. Trzeba tylko odpowiednio długo poszukać. Nie brać byle czego, a przede wszystkim jeżeli jezdziło dużo w Polsce to lepiej szykować się na zawieszenie...
~LordJan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Alfa Romeo 156 jest samochodem stworzonym do jazdy. Idealnie nadaje się na wycieczki oraz do spokojnej jazdy. Jednak gdy potrzeba lub się chce mocnej przycisnąć niczego jej nie brakuje. Kształt nowoczesny i wiecznie młody.
~sist
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochód. Zachwyca kultura pracy silnika oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Samochód jest nisko zawieszony i trzeba uważać na naszych drogach. Już raz zniszczylem dolną plastikową osłonę silnika a koszt jej wymiany to prawie 400 zł. Ogólnie jestem z samochodu bardzo zadowolony.

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Krzysiek
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Ogólnie jest to fajny ładny i nowoczesny samochód wart polecenia .Myślę ,że opinie o dużej awaryjności aut tego koncernu są przesadzone a aut idealnych nie ma .Mnie w VW Polo rozsypała się skrzynia i nie kupię więcej a kuzynka b. narzeka na Volvo .Auto ma także piękne wnętrze z drewnianą kierownicą co podkreśla jej sportowość w koncu Alfa zawsze słynąła ze sportowego charakteru .Ale nie może podobać się wszystkim to samo bo świat byłby nudny