Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW 1997-2003 (55) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LouisRenegade
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Samochód o charakterze sportowym. Linia nadwozia i wnętrze auta nie wyszły z mody, podobają się nadal. Silnik z dużym potencjałem i sporą ilością mocy. Jednakże, częstość pojawiania się usterek (głównie drobnych) i wysokie koszty części i naprawy, mogą zniechęcić potencjalnego nabywce. Złe użytkowanie prowadzi do psucia się silnika, co rodzi wysokie koszty naprawy, a nawet wymiana całego silnika.
~autoholik
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Jestem mechanikiem i kupilem to auto z pewnej reki. Jest 100% bezwypadkowe a to jest najwazniejsze. Do Alfy trzeba miec serce i robic wszstko z glowa, i w cale nie jest tak jak mowia ze ciezkie w utrzmaniu, czesci drogie i awaryjne. NIEPRAWDA Jak kupisz auto z pewnej reki to dlugo Ci posluzy. Liczy sie bezwypadkowosc i pewny przebieg. Silnik T.SPARK bezawaryjny. Ogolnie wszystkim POLECAM!!!
~Rafaellop
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Wyśwmienity samochód z duszą. Dość żwawy jak na tylko 1.6. Zachęca do dynamicznej jazdy, a dźwięk silnika pobudza krążenie. Wyśmienite fotele i trzymanie drogi, ekonomiczny. Z tym, że trzeba wiedzieć jak o Alfę dbać, aby służyła długo i niezawodnie. Nie jest to idiotenwagen, gdzie się nic nie robi tylko wsiada i jedzie. Alfa ma duszę, a ta lubi dawać znać o swojej dzikiej, włoskiej naturze :)
~bolec4
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Zdziwiłem sie sporym spalanie jak na taki silnik , karoseria słaba , cienkie blachy i co daje podatność na korozje , ogólnie niema w tym aucie nic ciekawego , poprostu lepszy fiat:/ już nie kupie alfy a dałem się naciąc na mity wymyślane przez fanów tego auta i ostrzegam wszystkich kupcie cos innego ale nie alfe , częsci drogie a serwisowanie też bije po kieszeni.
~dlugi133
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
auto ekonomiczne, wizalnie moze bez szału ale niektorym moze sie podobac. Posiadam wersje z malym przebiegiem takze nie wymagalo wkładu finansowego (wiadomo, oleje filtry itd ale to podstawa). Troche zbyt miekkie zawieszenie, przy wiekszej nierównosci na drodze (a takich u nas nie brakuje) osłona silnika trze o jezdnie co jest dość irytujace.
~ALFISTA (Przeciwnik GOLFÓW {czyli KOŁKÓW} )
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Ja do tego auta nie mam zastrzezen (AD do punktu pierwszego). Super przyspiesza super V-max !!!!!!! Napewno ładniejsza od BMW i Mercedesa(moze nie lepsza ale ładniejsza napewno) (o Audi juz nic nie mówie) a o Golfie to nie wspomne (Golf to KOŁEK)
~Bartek
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Auto prowadzi się extra, można mieć zastrzeżenia do jakości wykończenia detali, samochodzik na pewno nie ma konkurencji w estetyce nadwozia no i niestety nie jest tani. Właściciel za to otrzymuje samochód z charakterem (można się zabujać).
~sebaanett
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
w tych pieniądzach nie ma nic lepszego może małe wyjąntki. do 200 leci nawet w 5 osub choc potrzebuje troche miejsca,mnie wystarcza.Żona sie żali ze autko samo jedzie. Warto dbac o nie a odplaca sie przyjemnością z jazdy
~redumon
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
WLEWAM I JEŻDŻĘ :)) COŚ PIĘKNEGO NIC NIE STUKA NIE PUKA NIC SIE NIE SYPIE JESTEM ZADOWOLONY I DUMNY Z TEGO AUTKA. POZYTYWNE ZOSKOCZENIE PO RADACH KUMPLI KUP CO CHCESZ ALE NIE ALFE.... PZDRO
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
11,2
10,7
~PanAR
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Jak dla mnie wymarzone auto. Wygodna limuzyna ze sportowym pazurem (nie licząc nieco za małego silnika). Wygląd auta i niepowtarzalny dźwięk silnika wynagradzają małe niedociągnięcia. Gorąco polecam!
Alfa Romeo 156 I Sedan