Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000 (54) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Companione
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Multum miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie ma ciasnego wnętrza jak w niemieckich pojazdach . Wygodna regulacja foteli pozwala na bardzo komfortowe ustawienia, nawet osoby wysokie oraz ponadwymiarowe czują się bardzo komfortowo. Brak problemów z wsiadaniem lub wysiadaniem. Osoby z chorym kręgosłupem nie muszą się gimnastykować żeby dostać się do wnętrza lub by wysiąść.
~Falcor
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu miejsca jest sporo, z tyłu już nie jest tak wesoło. Ja głównie woziłem tam dzieci, więc nie było problemu, ale ktoś powyżej 1,8 m wzrostu, siedzący za kimś kto mocno odsunął fotel, może mieć ciasno. I zahaczać głową o podsufitkę. Bagażnik raczej z klasy kompakt niż średniej. Podsumowując - nie jest źle, ale w tej klasie zwykle jest więcej miejsca.
~Toerag
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu ok, z tylu miejsce wyprofilowane tylko dla dwoch osob, trzecia siedzi jak na taborecie w kuchni. Mnie to nie przeszkadzalo, jezdzilem w max 2 osoby. Bagaznik malutki 380l choc dosc reglarny, ale to nie jest samochod ciezarowy.
~sonnydredman@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Niesamowicie wygodne auto pomimo że widziałem wieksze wnętrza. Jeżeli chodzi o bagażnik to... ...no nie jest to samochód rodzinny. Ale co to mnie młodego kawalera obchodzi:P PS: Naprawde fajny sposób wożenia nart.
~Questounico
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
4... bo chcę być obiektywny... kierowca, super... ale pasażerowie z tyłu mogą narzekać w porównaniu z innymi samochodami tego segmentu. Przód 5 Tył 3 Średnia 4
~Muchamario
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu wystarczająca z tyłu gorzej jeśli chodzi o przestrzeń na nogi. Natomiast miejsca nad głowami jest odpowiednio dużo. Alfa wygląda na większą na zewnątrz niż jest w środku.
~FranekKimono
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera wystarczająca, niestety dla pasażerów z tyłu jest mikroskopijna, chyba, że wozi się dzieci w fotelikach.
~Łukasz
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu jest dobrze, kierowca jest trochę osaczony bo Alfa to samochód ukierunkowany na niego. Miejsca z tyłu mało jak na gabaryty auta.
~rafax
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
wygodne miejsca dla pasażera oraz kierowcy,jednak miejsca z tyłu jest bardzo mało/bardzo dobre trzymanie foteli przednich w standarcie/
~otmar
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
miejsca w aucie jest dla 4 facetów 180 cm + jednego dziecka; bagażnik dość spory, ale ma stosunkowo małą przestrzeń załadunku
Alfa Romeo 156 I Sedan