Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000 (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toerag
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Za takie pieniadze naprawde warty polecenia samochod, za kilkanascie tys mozna miec super wozik i czerpac z jazdy mnostwo przyjenosci. Naprawde szczerze polecam, trzeba tylko zdac sobie sprawe z drobnych awarii... Trzeba miec tez zdrowe podejscie: jezlei kupuje samochod z silniekim 2.0l to nie moge narzekac ze pali 8l, albo jezeli kupuje uzywany samochod np 8 letni to glupota jest podawac za wade ze cos sie zepsulo... mozna isc do fiata i...
~Paweł156
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Wzyscy tak pier... głupoty na temat awaryjnosci , poprostu trzeba kupic alfe a nie pozostałośći po alfie, bo jest tansza , jak ktoś kupuje od jakiegoś marnego ludka co ledwo mu starcza zeby nalać, to wiadomo, że to bedzie skarbona, bo poprzednik nic nie robił, i nie wymieniał, a kupujacy zeby jezdzic musi zainwestowac pakiet startowy z 5 tyś. Zobaczcie za wydmuchanego rodzynka trzeba dać odpowiednią kase .....,
~Muchamario
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Cena do jakości mówi sama za siebie. Autka są tanie ale trzeba uważać na egzemplarze zaniedbane. Kupując Alfę myślałem, że te auta wogóle się nie sprzedają. Jednak gdy chciałem coś kupić, żeby się nie \"przewież\" jak na BMW, miałem ogromne trudności nowe ogłoszenia gdzie autko było zadbane znikały bardzo szybko w ciągu kilku godzin. Widać każde auto jeśli jest ładne i utrzymane znajdzie nabywcę bez problemu.
~jackie@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Oczywiscie 5 tki nie wystawie bo nie ukrywam samochod jest w cenie, ale majac wybor kiedy kupowalem pomiedzy alfa z 2l silnikiem i vectra 1.6 lub golfem tez 1.6 (oczywiscie ten sam rocznik i podobne przebiegi) wybralem moc i wyglad. Zreszta chyba jest u nas pod dostatkiem golfow i vectr a 156 nie widac az tak gesto na drogach. Stawiam 4.5
~XXL
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Tak niewielu kierowców wie jak jeździ się Alfą. To mój pierwszy samochód tej marki, ale na pewno nie ostatni, w czasie jazdy stylistyka pełni drugoplanową rolę. Jazda tym autem jest przyjemniejsza niż BMW 320 i Hondą Accord 1.8 i A4 2.0 . Takimi jeździłem spośród konkurencji
~Falcor
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Nie wiem czemu Alfy są takie tanie, ale należy się tylko z tego cieszyć :) Za stosunkowo małe pieniądze dostajemy dobrze wykonany samochód klasy średniej. Jakoś materiałów, wyciszenie, design są tu raczej zbliżone do Audi czy Mercedesa, niż Opla czy Forda.
~otmar
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Tutaj jeszcze mocniejsza piątka, bo cena jest niewysoka, a samochód pierwszorzędny Tylko pamiętajcie, że musicie doliczyć 50% opłat eksploatacyjnych w porównaniu do innych samochodów - nawet olej jest dwa razy droższy
~Grigor 156
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Co prawda długo szukałem ale trafiłem za 8,500zł cena rewelacja a autko sprawne całe i ładne :-) Autko prezętuje sie na ulicy jak za co najmniej 20tyś zł Linia nadwozia i wnętzre coś pięknego.
~billlllllllllll>ok
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
ta cena używanej alfy jest ceną za niską w stosunku do całokształtu........ 156 2.0 z 2000 powinno ksztautowac swoją cenę w stosunku do konkurencji tj. aqdi, bmw, lexus, mercedes tj 40 tys. zł.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
11,6
~GooNgan z Łodzi
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
mysle że auto jest w umiarkowanej cenie...są tańsze auta typu peugeot 406 ale nie polecam,tragedia z tylnym zawieszeniem....a jeśli ma ktoś więcej pieniędzy to niech kupi sobie auto z salonu..proste
Alfa Romeo 156 I Sedan