Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW 2001-2003 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
Układ jezdny typowo sportowy...zero nurkowania lub ucieczki auta na zakrętach. Samochód jedzie jak przyklejony. Do tej pory wymieniłem tylko łącznik stabilizatora, ale to wina polskich dróg. Nie katuje auta na dziurach żeby nie narobic sobie szkód, a później płakać i narzekać "jaki to samochód jest awaryjny". Trzeba poprostu myśleć. Hamulce wporządku, nawet po kilkunastu hamowaniach nie odczuwa się żadnego pogorszenia związanego np. z...
~rally@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
jak zawsze trzymanie się drogi i doskonałe prowadzenie są charakterystyczne dla Alfy. I wszystko to bez elektroniki, którą dodali potem ze względu na marketing, ale też z wyczuciem aby nie przeszkadzała w przyjemności z prowadzenia
~Artur
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
Precyzyjne prowadzenie w zakrętach, idzie jak po szynach. Oczywiscie zawieszenie wielowahaczowe zawsze bedzie bardziej narazone na awarie ale warto. Czesci w bardzo przystepnych cenach .
~Mixa
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
Trudno wyprowadzić go z równowagi (ABS, EDB, VDC). Kompromis między niezbędną sportową twardością a luksusową miękkością. Jedyny mankament to zbyt delikatny jak na polskie drogi układ zawieszenia.
~M A J K E L
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
Rewelacja, bomba. Nie sadzilem ze bedzie az tak dobrze. Trzyma sie drogi i nie przechyla sie w zakretach. Zawieszenie to polaczenie kompromisu miedzy sportem a luksusem
~Alfa_Romeo_156
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
typowo sportowe zawieszenia w Alfach niestety u Nas "siadaja" , ale co mi tam to druga moja Alfa ( poprzednio AR 145 boxer) - TO AUTO MA DUSZE ! Naprawde, sprawdzcie sami !
~yanek
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
po prostu doskonaly, swietne trzymanie sie drogi, maielm focusa powszechnie chwalonego za swietne zawieszenie, jednak alfa to klasa sama w sobie, doskonale, to jej wielki atut
~t
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
perfekcja choć troche twardo(pakiet sport) na naszych wybojach
~JT
sztywny, wyjatkowo stabilny, sportowy