Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW 2001-2002 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil75
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Troszke sie balem kupujac ten samochod (naczytalem sie hejterskich postow na forach), ale teraz nie zaluje. Komfort i przyjemnosc z jazdy za darmola. Wystarczy co jakis czas zajrzec pod maske albo pod podwozie i naprawde nie trzeba sie obawiac powaznych usterek. Czesci sa tanie, zamiennikow duzo. Mysle, ze samochod nie jest wart swojej ceny - powinien byc drozszy. Awaryjnosc? Jak dbasz tak masz. Tyle:)
~Ikar
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Mysle, ze za takie pieniadze otrzymasz auto. ktore da Ci sporo radosci a przy okazji wygladac i oferowac bedzie wiecej niz niejedno nowe auto (pod warunkiem, ze kupujesz uzywany) Alfy sa seryjnie dosyc bogato wyposazone - wiec kazdy na pewno znajdzie cos dla siebie. Jak najbardziej aktualne jest powiedzenie, ze Alfe Kupuje sie sercem....Pozdrawiam uzytkownikow
~neegehks
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Za te pieniądze czyli rocznik 2002 za 18000 zł to jest wybornie, nic innego lepszego, którym można sobie pojeździć z prędkością 225 km/h to nie kupi, wiadomo że niemieckie nadsamochody (BMW czy gwiazdki) są lepiej wykonane ale roczniki od 2000 r kosztują jak 2 Alfy, a tu i prezencja i wygoda i wygląd, ogólnie stosunek jakość/cena oceniam na 5.
~maciekGliwice
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
na gieldzie nia ma tanszych samochodow z tym potencjalem, jeszcze niech wlosi troszke dopracuja plastiki wewnatrz ( skora to klasa sama dla siebie- porownywalna mialem tylko w saabie 93) a tych zazdrosnikow dalej prosze o opowiadanie bzdur na temat alfy.... gadajcie a ceny uzywanych zawsze beda dobre i bez problemu za 2 lata kupie 159 :)
~bartek
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Przecietny ,awaryjny drogi w utrzymaniu do tego dosc kiepska jakosc wykonczenia wnetrza .Ogolnie nie polecam jako auto na codzien .To wciaz marka tylko dla fanatykow ktorzy liczne wady sa wstanie wybaczyc.Ja nie bo traktuje samochody przedmiotowo maja mnie wygodnie wozic .Ostatni raz kupilem wloskie auto
~Piotr
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Używany - najtańszy samochód na rynku o takich walorach, nie polecam osobom nieznającym się na samochodach, chcących się przemieszczać a nie jeździć i robiących zakupy w biedronce. Nowy - jak ktos ma serce do samochodu i kasę.
~ALEXANDREX
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Uważam,że wpływ na cenę auta ma cena serwisu,ponieważ o auto trzeba dbać aby cieszyć się długą i bezawaryjną eksploatacją....jest tego warte ;-}
~rociek
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Jesli o to chodzi to super!!! Auto z 2002r 2.0 Salespeed (tiptronic) w Anglii tylko 2500funa BAJKA!!
~adambialon@op.pl
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Myślę że to optymalne rozwiązanie. Ładne, szybkie, niedrogie.
~KAjtek
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Można stosunkowo tanio kupić zajebiste autko.
Alfa Romeo 156 I Sedan