Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW 1997-2000 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yaro
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Stosunek jakość/cena zasługuje na notę 4 z hakiem. Wszystko przez to nieszczęsne zawieszenie. Nawet gdyby tak szybko się nie eksploatowało to i tak wybieranie dziur i czasem niestabilne zachowanie się kierownicy po wjechaniu w większe dziursko obniżyło by tę ocenę do < 5. Jeśli na co dzień jeździsz po "normalnych" drogach - auto godne polecenia, jeśli jednak codziennie pokonujesz kilometry po wertepach i poklejonych 5-krotnie dziurach -...
~Bartek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Za kwotę 6-7 tysiecy uzywany egzemplarz z 2000 roku, z niezlym wyposazeniem i niewielkim przebiegiem. Nalezy jednak unikac modeli krajowych - rdzewieją i mozna smigac jak flinstonowie z dziura w podlodze. Zdecydowanie polecałbym silnik 2.5 v6 ktory to uchodzi za nieawaryjny , jedyny \'minus\' to spalanie ale cos za cos.
~Q
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Cena zakupu śmiesznie niska i na tym się kończy. Części droższe niż u pozostałych marek w tej cenie, ale da się przetrawić. Nie są to ceny kosmiczne.Natomiast nie wyobrażam siebie w tym momencie kupującego Golfa za te same pieniądze, które zapłaciłem za Alfę Romeo.
~jan
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
jest to moja druga nowa Alfa poprzednio miałem 145 2.0 Q psuła się niemiłosiernie trzeci raz błędu nie popełnie.Bilans jest prosty 156tke kupiłem za ponad 80 tys zł wsadziłem w ciągłe naprawy sam nie wiem ile pewnie z 20 lub więcej a teraz mogę ją sprzedać za mniej niż 30 tys zł
~bizoonix
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Ceny aut używanych są bajecznie niskie. Auto w stanie przeciętnym można kupić już za pieniądze porównywalne do ceny VW Golfa 3. A jeśli chodzi o jakość wykończenia to Alfa wydaje się być dwie półki wyżej. Co innego jeśli chodzi o bezawaryjność.
~Paweł Krasowiecki
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Ceny na rynku wtórnym są bardzo atrakcyjne, a znalezienie bardzo zadbanego egzemplarza nie jest trudną sztuką gdyż bardzo wiele miłośników tej marki po paru latach sprzedają swoje baaardzo doinwestowane egzemplarze i kupują następne, wyższe modele.
~LaKi
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie warto szukać egzemplarza na okazje bo takich nie ma... osoba która dba wie ile płaci za częsci itp. więc nie sprzeda go za smieszną cene (w takiej cenie możesz kupić auto które na do wymiany conajmniej całe zawieszenie i hamulce)
~Michał
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
W przypadku Alfy Romeo słowo jakość trzeba używać ostrożnie, ale za to jest bardzo tanim samochodem. Lepiej jest kupić b. zadbany egzemplarz, ponieważ oszczędności przy zakupie mogą się później odbić z nawiązką.
~Kowacz@wp.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Okrutnie tracą na wartości, co oznacza, że cudowny model można mieć za grosze. Każdy odprowadzi cię wzrokiem na ulicy, ponieważ nie jest niemieckim oklepanym kowadłem na kołach.To włoski styl.
~plost@wp.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Za ta cenę nie kupicie nic lepiej wyposażonego w dieslu. Miale obawy przed kupnem, ale teraz wiem, że kiedyś zmienie na nowszy rocznik 156, a w przywszlości może na Alfe 159. Pozdrawiam Przemek
Alfa Romeo 156 I Sedan