Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2003 (36)

~david-81
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Rewelacyjna kultura pracy, ale to dzięki zmiennej geometrii łopatek turbiny. No i elektroniczne systemy pomagają w opanowaniu dużego momentu obrotowego szczególnie na śliskiej nawierzchni. (Silnik)
~sadek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Świetny samochód. Piękna linia, Giugiaro wie co robi. Polecam każdemu, ale nie komuś, kto szuka \'zabaweczki\' do ścigania się po ulicach. Są do tego inne wynalazki. Eksploatuj samochód tak, żeby mu nie robić \'krzywdy\' i wierz mi - problemów mieć nie będziesz.
~alchemy
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Pomimo drobnych wad, które nie przeszkadzają w użytkowaniu, ten samochód jest rewelacyjny. Silnik 1.9 Jtd 115KM sprawuje się świetnie, jest dosyć dynamiczny, nie bierze oleju i skromnie pali. Nadwozie zachwyca mnie za każdym razmem, kiedy otwieram garaż, wnętrze to też małe dzieło sztuki ;)Bez wahania kupiłbym go ponownie.
~Rychu
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Opinie Alfy Romeo znają wszyscy co nie jeździli tym autem . Proste..chcesz mieć nudnego Golfa czy tam Passata to kupuj i patrz z zazdrością na przejeżdżająca obok Alfę 156 :)
3,4
~Kamiul
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Powiem tak jeśli ktoś zapyta czy kupić odpowiem: nie plecę szczególnie ani nie będę odradzał zakupu
~Daro
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Wspanialy samochod, praktycznie bez wad. Udana stylistyka, niska awaryjnosc, zaskakujaco tani na o co oferuje
~diabel kalisz
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
auto obszczekane przez zazdrosnych posiadaczy bmw e36 i japonczykow nie rozniacych sie stylem od poloneza
3,3
~Dąbek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
W sumie zawsze chciałem mieć Alfę ale teraz jakby mi przeszło i chyba następne auto będzie z grupy VAG.
~yeti15@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Podoba mi się to terkotanie dieselka, jest przyjemne dla ucha. Z dynamiką nie ma żadnych problemów. Do wyprzedzania silnik doskonale się nadaje. Co prawda może na 1/4 mili by się nie sprawdził, ale w warunkach normalnych jest to udany silnik. (Silnik)

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~K.
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik pracuje ładnie, równo, przyśpiesza ładnie z każdych obrotów ale jak musisz baaaardzo szybko przyśpieszyć to wskazana redukcja o jeden bieg. (Silnik)
Alfa Romeo 156 I Sedan