Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Z jednej strony fajnie, że wszystko jest skierowane na kierowcę, ale.. środkowy nawiew jest przez to za mały i w bezsensownym miejscu, włączniki halogenów i sterowanie lusterkami przy ręcznym. Poza tym wszystko pod ręką, wygodne fotele (lekko kubełkowe), skórzana trójramienna kierownica, troszkę chromu itp. Plastiki przeciętne, spasowanie też, ale to drobiazg.
~gozdziej@gmail.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Wszystko pod ręką i bez problemu można wszędzie sięgnąć. przyciski od klimy są proste w obsłudze. Jeżeli chodzi o przełączniki wielofunkcyjne przy kierownicy też nie ma problemu z odnalezieniem czegokolwiek, fajna opcja że światła razem z silnikiem się wyłączają. Jedynie w dziwnym miejscu przełączniki ustawiania lusterek oraz świateł przeciw mgielnych.
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
malutką tych przycisków ...hehe to nie saab(przyciskomania)....tu jest spartansko najwazniejsze wyświetlacze...trzy główne pokretłą..wszystko jasne wszystko na miejscu tylko przyjemnosc z jazdy
~tylluan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Ergonomia?! jedyne co mi przeszkadzało, z racji mojego wzrostu, to to, że samochód był niski. Ale do wnetrza nie mam żadnych uwag. No może brak stojaków na kubki (:
~sist
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Bardzo wygodne fotele. Bezproblemowe sterowanie wszelkimi dostępnymi funkcjami. Może trochę przeszkadza prawy podłokietnik z przodu... ale zawsze można go złożyć.
~nirage
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
dużo miejsca - jeżli chodzi o porównanie np. z S60 2009 które mają moi rodzice to w środku jest dużo więcej miejsca.
~Alfisti_159
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Z tego słyną włoskie auta. Wszystko pod ręką. Popielniczka idealnie wpasowana, tuż przy lewarku nie trzeba odrywać wzroku.
~zbdere@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Mam uczucie jakby ten samochód był robiony na specjalne zamówienie. Coś ta jak z garniturem od krawca
~Adam
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
wszystko na swoim miejscu i ładne wnętrze w porównaniu np z szarymi i monotonnymi japońcami(miałem civic-a)
~fan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
wszystko na swoim miejscu i na dodatek podoba sie bardzo mojej zonie , ktora nia jezdzi :)
Alfa Romeo 156 I Sedan