Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gozdziej@gmail.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Z przodu genialnie, nie ma problemu z ustawieniem fotela, podłokietnik doskonale spełnia swoją funkcję, fotele są bardzo wygodne ( welury ). Tył, dla dwóch osób super dużo miejsca nie ma problemu w cztery osoby wyjechać w dłuższą podróż z bagażami, podłokietnik również jak z przodu świetnie się sprawuje. Jeżeli chcemy przewieźć z tyłu 3 osoby to proponuję krótszy dystans.
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
miejscje kierowcy...trzeba samemu sprawdzić...wszystko na miescu zegary patrzą na ciebie ..prędkosciomierz widzisz powyżej 120 tylko ty,kto nie jezdził alfą dłuzej niż tylko sie przejechać nigdy tego nie zrozumie!.....a tył no jak tam tył dobrze że jest..ogólnie to słyszałem ze bardzo wygodnie,podpórka jakaś tam w srodku jest i jakieś tam no nie wiem zapytam się ..hehe
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jak już pisałem, auto nastawione na kierowcę. Jest super. Pasażerowie z tyłu mają raczej przeciętną w tej klasie ilość miejsca na nogi. W sedanie nie składa sie tylna kanapa, jest otwór na narty za podłokietnikiem. Bagażnik duży i foremny.
~adriano61@onet.eu
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Niestety wysokie osoby bedą miały dość mało miejsca z przodu i z tyłu, ale przy tych sportowych walorach alfy nie bedzie to przeszkadzać. Przecież to nie wysokiej klasy Mercedes, tylko sredniej klasy sedan.
~LordJan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Kierowca i pasażer przedni mają komfortową pozycję. Gorzej jest z osobami siedzącymi z tyłu. Zwłaszcza jak są 3osoby. Jednak też nie mogą nadawać na bardzo duży ścisk i niewygodną pozycję.
~sist
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Dla człowieka o przeciętnym wzroście plus dwie osoby - wystarcza. Nie jest to przestrzenna limuzyna. Jak na auto o aspiracjach sportowych, miejsca jest aż za dużo.
~40%
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Z przodu rewelka z tyłu natomiast 2 osoby bedą miały całkiem wygodnie ale 3 to chyba pomyłka ale nie obchodzi mnie to bo ja tam nie zamierzam siadać :)
~rob156
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
To nie salony, ale wnętrze jest "otulające" - kierowca czuje się bardzo dobrze. Nie jest to auto pięcioosobowe, ale 4 osoby podróżują wygodnie.
~Alfisti_159
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Nie kupuje się alfy dla przestrzeni, ale spokojnie można się ze wszystkim zmieścić pod warunkiem, że się nie ma 7-osobowej rodziny
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
6,3
~krzysiek
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
miejsca ok ,ale trzecia osoba z tyłu to chyba jakieś nieporozumienie(nie chciałbym jechać siedząc na wzgórku np 300 km)
Alfa Romeo 156 I Sedan