Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LordJan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jest dobra. Przez przednią szybę dobrze widać.Nie jest bardzo pochylona co nie rysuje się bardzo od piasku i kurzu.Boczne widoczność również ok. Największy problem jest z Tylną ze względu na podniesiony tył samochodu. Uciążliwe cofanie jednak po to mamy lusterka:)
~gozdziej@gmail.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Na przód i na boki nie ma problemu wszystko widać bardzo dobrze z cofaniem jest gorzej, przez tylne lusterko podczas jazdy nie ma problemu widać wszystko doskonale nie ma żadnego problemu ze zmianą pasa, lusterka boczne zewnętrzne są nieduże ale widać wszystko bardzo dobrze.
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
przód super...boczne lusterka małe....do tyłu przeszkadza lekko podniesiony bagażnik...........no ale prównywać sobie można ..jak jezdziłęś małym fiatem to i w polonezie będzie ci ciężko.........ja cofam przy duzych prędkościach w wąskich uliczkach i widocznosc mi wystarcza
~Krzysiek
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
przeciętna z tyłu z przodu ok ale nie przeszkadza mi to .Jest to cena za ładną sylwetkę w porównaniu z np golfem który przypomina mi transporter (a Polo nie kupię bo rozleciała mi się skrzynia i ostatnie 100km przejechałem na lawecie.
~Alfisti_159
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Siedzi sie wysoko w stosunku do linii okien, nie miałem żadnych problemów z widocznością. Do tyłu wiadomo - lepiej założyć czujniki i mieć święty spokój.
~sist
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
W wersji Sportwagon ograniczona widoczność do tyłu, co sprawia problemy przy cofaniu. W czasie jazdy nie ma problemów - dobre są lusterka zewnętrzne.
~tylluan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Samochód niski. Widoczność do przodu, bez zarzutu, natomiast, tył był zbyt uniesiony. Ale nie przysparzało mi to żadnych problemów.
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Wystarczająco. Lusterka może i małe, ale jakos tak skośnie wyprofilowane, ze zapewniaja wystarczajacą widocznosc
~kejt
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
ogólnie widoczność w porządku, z tyłu troche gorzej-ale mam czujniki parkowania :)
~nirage
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
jedyny minus to widoczność w tył - dość wysoka półka.
Alfa Romeo 156 I Sedan