Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW 2000-2001 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Od wielkiej miłości i zachwytów po nienawiść. Alfa budzi ogromne emocje. Ja szczerze kocham ten samochód, choć czasem mam ochotę zepchnąć go do Wisły. Jest jak przepiękna dziewczyna, za którą wszyscy wodzą oczami (choć potem powtarzają, że piękne kobiety są dla mężczyzn bez wyobraźni). Tak jest z alfą, ją kupuje się sercem. Są kierowcy kierujący się praktycznością i niezawodnością przy wyborze auta. Pozostając przy kobietach, to tak jakby...
~apasternak@o2.pl
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
daję dobrze, bo każdy samochód ma jakieś wady. Ten jest super i bardzo go lubię a ocena jest może subiektywna.Powinno być trwalsze zawieszenie, materiały w środku choć dobre mogłyby być lepsze. Skóra na kierownicy łuszczy się bo jest to skóra a nie zaplastykowana skóra. Pozytywy: hamulce z klockami EBC super, osiągi bez zastrzeżeń, zużycie paliwa bardzo dobre. Daje frajdę z jazdy jak mało który samochód.
~aarusiek
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Nie znam nikogo komu Alfa by się nie podobała. Auto ma już 8 lat a linia nadwozia wciąż łapie za oko. Co do wykończenia to w swojej wersji mam skórę, tzw "bananową" firmy MOMO. Po osmiu latach jest w rewelacyjnym stanie, oczywiście jak się o nią dba. Proszę popatrzeć na inne marki, np. VW/Audi. Po 3-4 latach w takich samochodach taka skóra wygląda że ku..wa szkoda słów.
~PB
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Niewiele jest aut dających tyle przyjemności z jazdy. Zmieniłem ją na młodszą i piękniejszą ... Alfę 159.
~slawekalfakrystian@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
auto na 100% dla mnie i dla tych którzy nie chcą zginąć w tłumie VW oplów francuzów itd.
~bioly
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
to jest moje najlepsze auto, miałem już renault safrane, forda scorpiona, bmw e36 i inne
~rms
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Nie chcę już innego auta a poznałem wiele
Alfa Romeo 156 I Sedan