Lista ocen Alfa Romeo 156 II Crosswagon Q4 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, niestety brakuje uchwytów na kubek z herbata czy kawą. Bagażnik też nie należy do najobszerniejszych, ale nie ma tragedii ja z żoną i dwóją dzieci potrafiłem zmieścić w nim dwa rowery dla dzieci(nasze były na dachu) i jeszcze torby na dwa tygodnie.
~jaras
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Słabo zagospodarowana przestrzeń wewnątrz kabiny. brak miejsca na kubki, małe schowki w drzwiach i mały bagażnik w stosunku do konkurencji. W sumie kwestia przyzwyczajenia- po roku stwierdzam, że tragedii nie ma i w sumie jest akceptowalnie.
~Olo
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Właściwie trudno się do czegoś przyczepić - wszystko jest pod ręką, tam gdzie chcielibyśmy to znaleźć. Może schowki w drzwiach mogłyby być większe. Brakuje także uchwytów na napoje. Plastiki nie są zbyt dobrej jakości, ale wnętrze i tak jest miłe dla oka.
~Zygmunt
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Niby wszystko jest na swoim miejscu ale np. podgrzewanie foteli miało włącznik nisko pod fotelem, kto to wymyślił?
~jaras
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Mało schowków, brak uchwytu na napoje.. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale mogłoby być lepiej Reszta na swoim miejscu.
~Łukasz
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Nie jest źle, wszystko pod ręką, brak uchwytów na napoje to poważne zaniedbanie.
~chlop_mp@o2.pl
Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
nie wiem co to jest doskonale ale ja mam tu wszystko pod ręką
Alfa Romeo 156 II Crosswagon Q4