Lista ocen Alfa Romeo 156 II Kombi (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ja sem Petr
Kombi 2.0 i 16V JTS 165KM 121kW
Biorąc pod uwagę ceny rynkowe, wyposażenie, rocznik itd. to alfa ma chyba najlepszy stosunek jakości do ceny. za cenę Starego wysłużonego audi czy vw kupisz alfę w świetnym stanie z dwukrotnie lepszym wyposażeniem, a i pod względem jakości wykonania alfy wcale nie odbiegają swojej niemieckiej konkurencji. Użyte materiały są świetnej jakości i są dobrze spasowane. Np tworzywo z którego wytworzona jest deska rozdzielcza w alfie 156 jest niebo...
~batmat
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Za około 10 tys. mam samochód z piękną czerwoną skórą, z dwustrefową klimatyzacją, z ponadczasowym wyglądem. Stosunek jakość/cena jest bardzo dobry. Z powodu opinii awaryjnego samochodu zakup Alfy Romeo 156 jest stosunkowo małym wydatkiem w porównaniu do tego co otrzymujemy, Starsze modele potrafią kosztować 2-5tys. a oferują fajne wyposażenie.
~Falcor
Kombi 1.9 JTD 150KM 110kW
Alfy mają złą opinię, chociaż według mnie jest ona nie zasłużona (ludzie albo kupują za grosze zajeżdżone egzemplarze, albo po zakupie naprawiają je w szopie, a kiepskich mechaników Alfa nie wybacza nigdy). Jednak te złe opinie mają jeden plus - auta są tanie w zakupie. Wystarczy znaleźć zadbany egzemplarz i można śmigać :)
~vanoss@interia.pl
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Na razie nie spotkało mnie nic nadzwyczajnego, można mieć pewne uwagi do wykonania w szczególności do zaślepki airbagu pasażera i obłażących lusterek zewnętrznych, ale w moim egzemplarzu nic nie trzeszczy, troszkę wytarło się obicie podłokietnika. Ogólnie całkiem przyzwoicie jak za tą cenę.
~CuoreSportivo
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Stosunkowo szybki spadek ceny auta, powoduje, że jest ono ciekawą alternatywą dla BMW serii 3 (a nawet 5), dla Audi A4 (a nawet A6) oraz dla wszelkiego rodzaju Passatów, Lagun i tego typu autek.
~M
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Zdecydowanie jakość do ceny na + Liczy się tez to żebyś po prostu nie kupił złoma o którego nikt nie dbał i nie zraził się tym, wtedy pretensje miej tylko do siebie.
~Johny
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Nie wiem jak to było kiedy samochód był nowy, ale obecnie nie ma szans dostać równie dobrze prowadzący się samochód o mocy zbliżonej do 200 KM za takie pieniądze.
~dex
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie chce mi się już rozpisywać. Wg mnie auto warte swojej ceny. Daje dużo radości a jeśli tylko ktoś wie jak szukać pomocy to łatwo utrzyma auto w dobrym stanie bez wysokich kosztów.
~sławik
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Alfy tanie nie są, choć ceny używanych są porównywalne z innymi markami o podobnych rocznikach. Patrząc jednak na to, co dostajemy za pieniądze, które wydajemy, to jest REWELACYJNIE!
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 II Kombi
7,3
7,8
12,0
~molten
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
To auto dla kogos, kto lubi motoryzacje. Niekoniecznie dla potrzebujacego przewiezienia z punktu A do B codziennie w identyczny sposob jak autobus.
Alfa Romeo 156 II Kombi