Lista ocen Alfa Romeo 156 II Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2003-2005 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~doolek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko zaplanowane z głową. Wszystkie instrumenty skierowane w stronę kierowcy zapewniają szeroki przegląd wszystkiego co się dzieje z naszym samochodem. Piękne sportowe zegary dodają tylko niepowtarzalnego charakteru, jakie z pewnością posiada Alfa Romeo 156. Materiały i tapicerka dobrej jakości. Jedynym minusem jest dla mnie brak uchwytów na kubki, ale i bez tego da się żyć:D
~marcin
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
zamykanie kierownicy i odblokowanie jej kluczykiem uczyłem się chyba ponad tydzień czasu! jest zespolona z alarmem, nie wiem, chyb oporny na wiedzę byłem, ergonomia lux!! przyciski , gałeczki ,intuicyjnie można się domyśleć mają grafiki symbole zrozumiałe, komputer tez wyświetl a informacje potwierdzające nasze czynności, wszystko w zasięgu reki, styl jak z samolotu
~Jakub
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Poza brakiem miejsca na kubki wszystko jest w dobrym miejscu . Przyciski do sterowania szybami oraz funkcyjne są rozmieszczone w kabinie intuicyjnie . Na + należy też zaznaczyć formę nawiewow które można dowolnie obracać . Okrągły kształt powoduje bardziej intensywne promienie nastawu przez co możemy skierować nawiew dokładnie tam gdzie chcemy.
~Alfa 156 1.9 JTD 8v
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Na pewno brakuje uchwytów na napoje to jest chyba pietą Achillesowa alfy 156 , dużą zaletą jest kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
~marekp@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
i to boose i ta muza.....
Alfa Romeo 156 II Sedan