Lista ocen Alfa Romeo 156 II Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2003-2005 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Jedynie przy maksymalnie odsuniatych fotelach kierowcy i pasażera można odczuć brak komfortu w tylnej części auta . Niezwykle przydatny jest podłokietnik którego moja obecna alfa nie posiada z przodu. Tylni podłokietnik jest ergonomiczny i po złożeniu doskonale wtapia się w kanapę. Na uwagę zasługują też wygodne pasy bezpieczeństwa, które nigdzie nie cisną i w dłuższej trasie zupełnie nie przeszkadzają. Mogę powiedzieć że w zasadzie nawet...
~doolek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
W chwili gdy pierwszy raz wsiadłem za kierownicę od razu wywarła ona na mnie pozytywne wrażenie. Lekko kubełkowe fotele, dobrze wyprofilowane zapewniają wygodę i trzymanie w zakrętach. Z tyłu bardzo wygodna kanapa i dużo miejsca. Na dłuższą trasę 4 osoby bez problemu się mieszczą i cieszą z jazdy sportową limuzyną.
~Alfa 156 1.9 JTD 8v
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń dodam tylko że mam ponad 180 wzrostu i miejsca mi nie brakuje jak i również pasażerowi który siedzi za mną , wygodne fotele i dwa podłokietniki chyba w każdym modelu bardzo przydatne na długich trasach
~marcin
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
bardzo ładnie opracowali ilość miejsca, z przodu i z tyłu, jest fajnie, miejsce na nogi też, kolega z bmw 3 sam docenił ROCZNIK TO 2006!!! A DA SIĘ WYBRAĆ TU MAX 2003 NIE WIEM DLACZEGO ?
~marekp@poczta.onet.pl
bagaznik ciut mały