Lista ocen Alfa Romeo 156 II Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2003-2005 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
zawieszenie sportowe,miękkawe, kapryśne , na trasie przy dużych prędkościach sprawia wrażenie sztywnego , ale raz prawie zahaczyłem po wjechaniu na doły takiej polnej drogi przed marketem, zaczęło strasznie bujać i siadać! 2 lub 1 na godzinę się wygrzebywałem , podczas gdy inne starsze auta jakoś bezproblemowo bardziej.. pracuje jak ponton. to uroki tego doskonałego na dobre trasy zawieszenia, klei się auto do drogi
~doolek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Sam układ jezdny jest doskonale dopracowany a prowadzenie to czysta przyjemność. Żaden z zakrętów nie sprawia problemu i auto klei się drogi zostawiając za sobą samochody innych marek (audi a nawet bmw:]). W trasie czujesz się cudownie i cieszysz się z każdego przejechanego kilometra. Bardzo dobre hamulce połączone z dobrymi gumami świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji.
~Jakub
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Oprócz górnych wahaczy zawieszenia , które szybko się zużywają nie ma zastrzezen zarówno precyzja jak i komfort kierowania sprawiają duża frajdę . Regulacja w 2 poziomach pozwala zająć bardzo wygodna pozycję za kierownicą. Tylne zawieszenie pracuje bardzo cicho i z uwagi na mcpersony sprawuje się świetnie .
~Alfa 156 1.9 JTD 8v
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Prowadzi się dobrze w zakrętach , zawieszenie jest dobrze zestrojone , moje auto ma 17 calowe felgi i nisko profilowe opony na pewno to ma na to duży wpływ na prowadzenie , minusem jest delikatne zawieszenie zwłaszcza wahacze przednie górne a także duży promień skrętu
Alfa Romeo 156 II Sedan