Lista ocen Alfa Romeo 159 Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW 2005-2010 (16)

~kris :)
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
to moja pierwsza Alfa Romeo, miałem doczynienia z innymi markami, więc zdecydowałem się na ten model. Jeździ się nim bardzo przyjemnie, bardzo ładnie wygląda, bardzo fajne wnętrze, jednak już mi sprawił problemy, znana przypadłość silników 2.2 JTS. ale o tym poniżej. masz pytanie? odpowiem kadziu19.89@wp.pl
~Łukasz
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Bardzo dobry samochód. Nie ukrywam, że przy zakupie kierowałem się wyglądem ale przy bliższym poznaniu 159 okazała się być dużo lepsza niż się spodziewałem.
~Paweł
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Alfa Romeo 159 jest pięknym, wyróżniającym się na każdej drodze samochodem. Zarówno silniki diesla jak i benzynowe dają mnóstwo frajdy z jazdy. Auto jest nakierowane na kierowcę i czuć to w każdym centymetrze samochodu. Bezawaryjność i niezawodność na bardzo wysokim poziomie, notowania wyżej niż Mazda 6, VW Passat czy Audi A6 mówią same za siebie. W latach 80\' trzeba było wybierać czy kupić dobrze wykonane auto, ale tzw wozidupsko, czy...
~emigrant
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu pomimo kilku minusów. Zdziwił mnie lakier bardzo słaby.
~Chrobak
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Uważam, że auto jeśli chodzi o całokształt jest bardzo dobre. Do alfy podchodziłem początkowo sceptycznie mając na uwadze złe opinie, jednak szybko przekonałem się że są przesadzone kupując 146. Następnie 159 potwierdziła tylko że miałem rację decydując się na tę markę.
~Spider82
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Wiadomo dobra benzynka. Nie stwierdziłem dziwnych usterek. Sprzęgło wymienione przy 155 tyś. przy wymianie uszczelniacza wału - nie ślizgało, ale przy jednej robocie ;) Na obroty wchodzi pięknie, a dzwięk silnika pow. 3,5 tyś. zabójczy :D (Silnik)
~Darek K
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Super, czyjniki parkowania bardzo fajnie pokazuje gdzie sa przeszkody (Widoczność)
~Hoyby
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Samochód piękny i komfortowy, o dobrym momencie obrotowym i ostrym temperamencie. Przyśpiesza superowo dzięki posiadanej mocy, daje radość z jazdy i wyprzedzania:D:D. Zapinanie 2 i 3 biegu niestety obdarzone jakby haczeniem.
~CuoreRosso
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Za takie emocje trzeba płacić, i to słono. To nie jest autko dla bidul i ciułaczy!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Maciek
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Autko po prostu piękne, kupił je mój ojciec, jest naprawde o niebo lepsze, stabilniejsze, ma dusze i charakter który brakuje wszystkim innym! No i poprawiono wszystko co się chrzaniło.
Alfa Romeo 159 Sedan