Lista ocen Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW 2006-2010 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wręcz zakochany
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Po pewnych negocjacjach samochód w cenie Audi A3. Tu nie ma co komentować. Ja widzę dwie inne sensowne opcje - Subaru Legacy Diesel ale znacznie niższa jakość wnętrza, przeciętny design i tragiczna skrzynia biegów. Nowa Mazda 6 - ale tam diesel niezbyt trafiony, z jakiegoś powodu obniżyli moc do 140 KM i trochę mu brakuje. Poza tym w wyższych wersjach fabryczne koła 18'' co jest lekką przesadą w samochodach bądź co bądź rodzinnych i na...
~mioslaw
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Bardzo dobre wykończenie materiałami. Ciężko znaleźć na rynku wtórnym alfę zadbaną. Ale jeśli się znajdzie, cena nie jest tak niska, jak modele w ogłoszeniach internetowych. Kilkadziesiąt pierwszych najtańszych modeli trzeba odrzucić, ze względu na mroczną przeszłość. Ale stosunek jakości do ceny i tak jest ok. dzięki ludziom zniechęconym przez negatywne komentarze,przez co zainteresowani tym autem mają możliwość kupić taniej model niż jest...
~Mati_3miasto
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Bardzo dobrze.... za te same pieniądze mógłbym miec nudnego, klekoczącego Vw passata z awaryjnym dieslem 2.0 TDI bez wyposażenia. A tak mam jeden z lepszych silników diesla o poj 1,9. Bi-xenon, skóry,klime, 7 poduszek, ABS ASR VDC Hill Holder i pare innych bajerów o któych pewnie nawet nie wiem :D I otrzymuje się auto które nie udaje żadnego innego.
~Staszek :P
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
powiem tak - jak na swoją cenę za rocznik - naprawdę warto - żeby kupić coś z VW Audi czy BMW trzeba dołożyć sporo - nie warto - bo alfa 159 nie psuje się częściej niż VW czy inne top marki - dla porównania znajomy przejechał tyle co ja audi a4 2006 - usterki wręcz go zasypały ... ja jeżdżę i jak na razie jest ok :)
~Marko
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Kupiłem używane z 1szej ręki w stanie niemal idealnym. zapłaciłem godziwe pieniądze (nie okazyjna \"igiełka\") i się opłaciło. Przez 2 lata i niemal 60 tys km nie wydałem ani 1 pln na naprawy - poza elementami eksploatacyjnymi i nowym aku.
~Ad
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Utrata wartości jest ogromna. To bardzo pozytywny aspekt, bo tak udany model jak 159 jedzie na złej renomie poprzedników, która jest bardzo krzywdząca, ale pozwala kupić ten samochód za ułamek jego rzeczywistej wartości.
~kamilwes123
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Bardzo dobre osiągi, piękny wygląd, komfort i tanie utrzymanie powoduje, że można auto jak najbardziej polecić. Powiedzenie, że Alfa to królowa lawet przy tym modelu jest szalenie niecelne.
~Dariusz
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Ogólnie samochód nie trzyma wartośći, więc można by się pokusić o jakiś zadbany egzemplarz, chociaż wiadomo że większość egzemplarzy to trupy. Polecam zakup od fanatyka marki.
~niewdziecznik
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
wykończenia ok jak za ta cenę..mam skóre i wiele innych wynalazków , w tym ksenony itp.. za te pieniadze niemkupicie tak wyposażonego samochodu który daje tyle frajdy z jazdy..
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
7,9
~hchelektro@wp.pl
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
samochód 2 letni z Włoch w cenie 40% nowego w polskim salonie-Polska to drogi kraj jeżeli brać pod uwagę kupno nowego auta -pomimo promocji i obniżek
Alfa Romeo 159 Sportwagon