Lista ocen Alfa Romeo 166 I (86) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek87
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
szczególnie chodzi mi o miejsce kierowcy - jest źle. mam 185 i nie mogłem się wyprostowac na fotelu, a miałem na maksa opuszczony- musiałem pochylac go sporo to tyłu. Fajnie jest siedziec jak wszystko masz w kolo siebie, pod reką, no ale przy takich gabarytach auta żeby kierowca musiał narzekac że wali głową w podsufitkę!!! reszta pasażerów też ciasno - ale to mozna przełknac - nikt nie kupuje 166 dla rodziny.
~Marek87
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Szczególnie chodzi mi o miejsce kierowcy - jest źle. mam 185 i nie mogłem się wyprostowac na fotelu, a miałem na maksa opuszczony- musiałem pochylac go sporo to tyłu. Fajnie jest siedziec jak wszystko masz w koło siebie, pod reką, no ale przy takich gabarytach auta żeby kierowca musiał narzekac że wali głową w podsufitkę!!! reszta pasażerów też ciasno - ale to mozna przełknąc - nikt nie kupuje 166 dla rodziny.
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jak dla mnie super.Omega to to napewno nie jest ale w zupełności wystarcza.Z przodu dużo miejsca na nogi jak i na wysokości ramion natomiast tył to już kompletnie wypas.Pół leżąca pozycja,mięciutka kanapa,wygodne wyprofilowanie dla dwóch osób, naprawdę same plusy.Miejsca też dużo wbrew temu co się nieraz.Bagażnik duży połkinie wszytko co bedzie musiał.Plus za kieszeń na długie przedmioty.
~drakula
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jest to największy model alfy więc źle byc nie może. Mam 187 cm wzrostu i z przodu rewelacja. Za mną też jeszcze nikt nie narzekał. Fotele przednie szerokie, wygodne i świetnie trzymają na boki Większośc aut z tyłu ma zwykłą kanapę, ale nie tu. Tylne fotele są wyprofilowane pod 2 osoby i one będą czuły się b.dobrze natomiast 3 (w środku) może pomarudzic.
~zaqson
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Z przodu i z tyłu miejsca wystarczająco.Nie jest to co prawda Mercedes klasy E, ale przy moim wzroście (195 cm) czuję się bardzo swobodnie.Osoba siedząca za mną też nigdy nie narzeka (często moich rozmiarów).Wnętrze raczej dla 4 osób ze względu na wyprofilowanie tylnej kanapy.Super pozycja siedzenia z tyłu (lekkopółleżąca).
~tigr
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
dla kierowcy i pasażera obok nic dodać nic ująć fotele obute w skóry momo designe może nie mają najlepszego trzymania bocznego ale komu to przeszkadza ... siedzisz jak na tronie czujesz się jak król na dłuższych trasach nie na uczucia zmęczenia super. A tył... tył nie jest dla mnie
~Kierowca
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
mam 195 cm wzrotstu i potrafie znaleść wygodną pozycje za kierownicą , To nie prawda że w Alfach zle sie siedzi że trzeba głowe pochylać i inne typu sprawy, tak jak w komentarzu tutaj napisał , Naprawcie sobie poprostu fotele bo macie coś skopane
~alfista
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
miejsca w srodku dla kierowcy jak i pasażerów z tylu i z przodu jest duzo wygodne fotele strowane elektrycznie podgrzewane podnosza komfort jazdy nawet na dłuższych trasach jest wygodnie nie odczuwa sie zmeczenia
~Alfisti
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z tyłu trochę mało miejsca mając na uwadze gabaryty samego auta. Osobiście jeżdżę tylko z przodu, pasażer również nie narzeka, więc 'minus' ten rzuca się w oczy tylko przy odkurzaniu :)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 166 I
6,7
10,7
13,8
~alfarome156a@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Z przodu jest dość miejsca by wygodnie podróżować,a siedzenia można ustawiać wedle życzenia.Z tyłu troche mniej ale tylko troche.Na tylnej kanapie mogę jeździć ale nie ma tam kierownicy i prędkościomierza!