Lista ocen Alfa Romeo 166 I (76) - Widoczność

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
To największy mankament belli.Projektując auto nikt nie przejmowała sie takimi banalnymi sprawami jak widoczność to auto miało byc po prostu piękne.To przodu jest juz przeciętnie z racji bardzo dłkugiej maski której końca nie widąc do tego przy miejskiej jeździe przeszkadzają bardzo szerokie słupki.Do tyłu to juz tylko lusterka.Ja z tym nie mam problemu ale poprzedni właściciele mojej alfy chyba nie mogli do tego przywykąć o czym świadczą...
~tomasz.gradzki@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Widoczność jest bardzo dobra, jedyny minus to szeroki słupek przedni ograniczający nieco pole widzenia. Dobre lusterka zapewniające szeroki kąt widzenia. Przy parkowaniu trzeba uważać na szerokie błotniki (wydaje się, że jeśli lusterko przeszło, to przejdzie wszystko - a nie zawsze...)
~LIMAL
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Widoczność niezła jednak samochód wymaga przyzwyczajenia( potwornie długa maska i przeciętna do tyłu). Nie zawsze zamysł estetyczy czy też designerski idzie w parze z ergonomią, ja osobiście wybierm jednak design ( np. szyba przednia jest bardzo mała ale wrażenie wewnątrz jest niesamowite)
~Jakub
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Widoczność z przodu bardzo dobra, duża szyba i dobra pozycja za kierownicą dodają pewności za kółkiem. Gorzej jest, kiedy odwrócimy się do tyłu. Trzeba czasu aby "wyczuć" gabaryty auta. Dodatkowo przyciemniane szyby znacząco utrudniały widoczność przy cofaniu wieczorem.
~ukaszeq
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Do przodu ok, na boki co chcemy to zobaczymy, do tyłu mogło by być lepiej, ale jakby było lepiej to 166\'tka nie miała by takiej lini nadwozia :) Beznadziejnie nie jest nią cofać... Można jej to wybaczyć.
~alfista
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
widocznosc do przodu jes swietna duza szyba system odparowania dziala bez zarzutu i latem i w zimie dobre nawiewy nie pozwalaja ograniczac widocznosci i z przodu i z tylu
~tvv@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
nie mam żadnych zastrzeżeń. jak na auto tej wielkości manewrowanie nawet na najbardziej zatłoczonych parkingach nie sprawia żadnego problemu (oczywiście po drobnej wprawce :) )
~golfista
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
nie ma innego tak wygodnego auta jak alfa mam tapicerkę ze skóry wentylowaną profilowane siedzenia nie czuje zmęczenia po długej jezdzie bajka
~drakula
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Do przodu i boki widocznośc dobra ale do tyłu już cofamy na czuja. Wysoko poprowadzona linia bagażnika wymaga większej koncentracji na parkingu.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 166 I
6,7
10,7
13,8
~Olek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
No tutaj mogłoby być ciutkę lepiej. Dramatu nie ma. Może inaczej , ja najchętniej to bym jeździł w szklarni, więc trudno mnie zaspokoić ;)