Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 I

kszczot, 18 lat temu
Silnik 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 166 I 2.5 i V6 24V 190KM 140kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Jest to super auto dla amatora innych samochodów niż przecietność na drogach.Dosyć drogi w utrzymaniu, sporo pali, ale w zamian daje z siebie wszystko. Jest bardzo wygodny, jest sliczny i ma wspaniałe silniki V6.
Baaardzo ładnie ciagnie.Szczególnie po przekroczeniu 4 tys. - wtedy jest jak rakieta.
u mnie wchodzi wszystko ładnie. Mogo y byc jesze lepiej. Dlatego 4.
Na dobrej drodze jest ideał. Na pozostałych (90%) widać, że auto zostało stworzone do dobrych zachodnich dróg.
Jestem wysoki, to i widoczność mam dobrą. Gdybym był niski - ocena była by znacznie gorsza;-))
Wszystko jest pięknie. Oczywiście na poczatku, jak to w każdym nieznanym wcześniej aucie yło ´nieswojo´ ale teraz jest super.
Nooo tutaj to juz jest prawdziwa 5. Klimka super, a szczególnie odparowywanie przedniej szyby.
Jestem wysoki więc za mną drugi wysoki nie poszaleje. Na takie gabaryty zewnętrzne to troche malutko.
Jak V6 jedzie sie spokojnie to cichuteńko. Ale jak damy w pedał gazu to jest dopiero muzyka:-))
No coż, jak się chce jeździć czymś takim, to i do portfela trzeba zagladać częściej.
Ja kupiłem ten samochód za tak smieszną cenę, że jej nawet nie podam, bo i tak nikt nie uwieży. Raz tylko powiedziałem w zakładzie wymiany opon to sie właściciel obraził, że sobie z niego jaja robię.
Na razie wszystko OK
Nie wiem jeszcze jak będzie z klimą, bo mi komp. mówi, że cos tam się dzieje. na razie działa, wkrótce jadę to sprawdzić.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 190KM 140kW [l/100km]

10,7