Lista ocen Alfa Romeo 166 I 2.5 i V6 24V 190KM 140kW 1998-2000 (30)

3,7
~Olek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Ciężka sprawa z oceną tego samochodu. Z jednej bardzo uwodzi swoim wyglądem. Fajnie mruczy, calkiem dobrze jeździ, ale... Do k... jasnej brak ludzi, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o niej. To nie jest prosty samochód, a mechanicy lubią proste auta, bo po co myśleć, jak można klepać te same pierdoły do jakiś niewyobrażalnych ilości TDI, CDTI, dCi czy innych "niezawodnych". Przeciez wcale się dużo więcej nie skasuje, a myśleć trzeba....
~tigr
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Mimo swoich wad jest to auto niesamowite wygodne szybkie luksusowe - za tą kasę nie kupisz nic lepszego w tej klasie - zresztą miłość jest ślepa ja nie widzę wad. Najczęstszym elementem, który będą podziwiać inni kierowcy to tył samochodu (wcale nie chodzi o szybką jazdę - nie o to w tym samochodzie chodzi) urodą można przyrównać do tyłu Halle Berry tak tak jest na co patrzeć mimo wieku tego samochodu
~zaqson
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Cudowny samochód. Kupiłem go na handel.Ale został i pewnie jeszce długo zostanie.Można powiedziec że to miłośc od pierwszego wejrzenia.Wyposażenie:pełna elektryka włącznie z fotelami (podgrzewane),elektrycznie składane lusterka, aut. klima, 4 airbagi, komputer telefon radio z 10 głośnikami i DSP (Becker),czarna skórzana tapicerka na oryginalnych fotelach MOMO (fotele i kanapa!!!!), błokada tylnych okien,czujniki parkowania, alufelgi.
~tvv@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Po pierwsze ten dźwięk, który sprawia, że radio nie jest potrzebne. Po drugie osiągi. przy wciśniętym STR pierwszy ze świateł, a na trasie godny rywal dla wielu spotrowych aut. Po trzecie elastyczność, która sprawia, że w leniwym nastroju po mieście można jeździć na 2 (od startu do 100), a w trasie na 4 (wyprzedzanie trwa chwilę niezależnie od prędkości) (Silnik)
3,7
~Schirru
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Generalnie bardzo fajny silnik. Nieco za slaby do masy auta, ale i tak daje rade. Duza elastycznosc - w trasie mozna wlasciwie tylko na 5. biegu jechac. nie dławi sie nawet przy 1500 obr/min. (Silnik)
~jarek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Auto ładne...dla oka ,skóra w srodku potrafi zauroczyć ale po czasie zdajesz sobie sprawe ze jeżdzisz fiatem,jakośc części i ogólna awaryjność śmiało do tego włocha pasują. Zawieszenie dramat,polecam jedynie jazdę po dywanie na zachodzie u nas każda dziura i nierównośc to kołysanie jak na statku. Ogólnie cała karoseria nie jest sztywna ,nawet przy wjeżdzie na krawężnik czuć jak skrzypi i całe auto się gnie,poważnie! Podczas wypadku auto...
~kszczot
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Jest to super auto dla amatora innych samochodów niż przecietność na drogach.Dosyć drogi w utrzymaniu, sporo pali, ale w zamian daje z siebie wszystko. Jest bardzo wygodny, jest sliczny i ma wspaniałe silniki V6.
~Med
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
2.5 v6 140kw ma wystarczającą elastyczność i siłę by podróż z 4 osobami na pokładzie i bagażnikiem walizek była bezproblemowa. Samochód płynie a jak nachodzi Cię ochota na harce to STR ON i ta spokojna limuzyna zamienia się z salonowego kota w drapieżną panterę (Silnik)
~atom(AT)roteh.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Bardzo dobry samochód który z jednej strony ma zacięcie sportowe (Alfa Romeo) a jadnocześnie bardzo wygodna limuzyna, wszystko to za niewygórowaną cenę!

Usterki Alfa Romeo 166 I

Alfa Romeo 166 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~marcin
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Nie polecam ze wzgledu na małą trwałość,wysokie ceny części oraz tragiczne zawieszenie z drugiej strony tanie duze auto w miarę się prezentuje ech dlatego popełniłem ten błąd!!!