Lista ocen Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001 (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Bardzo wygodna klimatyzacja automatyczna.Świetnie chłodzi gorzej grzeje ale zobaczymy zimą.Duża ilość punktów nawiewowych zapewnia jej skuteczne działanie.Panel sterowania bardzo prosty i wygodny dzieki dużem zintegrowanem z radiem i komputerem pokładowym wyświetlaczu.Brakuje tylko osobnego sterowania dla pasażera,maiłem to w omedze i była to super sprawa.Plus też za cichą pracę dmuchawy.Ibrak problemu parowani szyb z którym borykałem się...
~tomasz.gradzki@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Bez klimy - paruje potwornie, z klimą mam pewne kłopoty, na trybie automatycznym sterownik się wiesza... tryn ręczny działa w miarę sprawnie, choć z tyłu samochodu jest zdecydowanie bardziej gorąco (tylko 2 nawiewy na tył). Ogrzewanie OK.
~drakula
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Klimatronik bardzo fajnie sobie radzi z zadana temperatura. Nie wiem jak u innych, ale u mnie jest webasto więc zimą szybko łapie temperaturę. Do centrum mam 3 km i po takim dystansie już leci ciepło.
~Mariusz clinic1@vp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
chłodzi pięknie jak na POŁUDNIOWCA przystało a i zimą problemów nie ma ciepłe powietrze przy temperaturze zewnętrznej -12 zaczyna lecieć po upływie około 4 do 6 minut
~Sysio
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Często parujące szyby..no ale to może tylko u mnie, bo mam drobne problemy z klimatyzacją, a co gorsza już od 3 miesięcy nikt nie potrafi tego naprawić. Przedtem (w lato) było okiej.
~AR166ZG
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Co to komentować? Bez uwag. Mój model tak miał po prostu ze starości i przebiegu, że szyby szybko parowały (a mój procent udziału z tym był żaden;)
~Lukasz - małopolska
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
W zimie mógłby się trochę szybciej nagrzewać, ale i tak jest b. dobrze! (jak na diesla)
~Ryszard
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
super w największe upały latem klima ok zima tam w środku się o tym zapomina
~ryszardus@gazeta.pl
automatycznie reguluje wszystko super

Usterki Alfa Romeo 166 I

Alfa Romeo 166 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~borntoride@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
bez uwag, ogrzewanie i klimatyzacja wydajne wystarczajaco