Lista ocen Alfa Romeo 166 III (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tymon
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Przymierzałem się cały rok zanim wybrałem Alfę, bez wątpienia ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Za 5 letni samochód od naszych zachodnich sąsiadów trzeba zapłacić prawie 2 razy tyle. Jakość materiałów wewnątrz zaskakuje. Fotele skórzane MOMO niezależnie od rocznika wyglądają jak nowe. Wyposażenie w najbiedniejszej wersji jest już wystarczające a w tej najbogatszej jest chyba wszystko. Nagłośnienie BOSE z 8 głośnikami to standard.
~rychu
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
cięzko dać słabą ocene za alfe 166 , auto idzię tanio kupić , tanim kosztem jak ktoś jest ogarnięty można jeżdzić bezawaryjnie autem , jak ktoś nie robi 40kkm rocznie to warto kupić samochód bo nie trzbea często odwiedzać serwisów :)
~Mansoner
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Za 35.000zł kupiłem sportową limuzynę z 2004r. Konkurencja nie ma co startować. Dla niedowiarków i skreslających Alfe z racji dziwnej negatywnej famy ... Najpierw wsiądźcie i się przejedźcie zanim zaczniecie komentować;P
~Blazej
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Auto jakościowo odstaje od niemieckich rywali, jednak jest też sporo tańsze, więc moim zdaniem warto jeśli ktoś lubi tą markę. To ostatnie auto klasy średniej wyższej zrobione przez Alfę.
~Bartosz
Sedan 3.2 i V6 24V 240KM 177kW
Ciężko ocenić. Alfę 166 można kupić znacznie taniej niż konkurencję ale to błąd. Trzeba kupić w miarę najdroższy dostępny egzemplarz, z udokumentowanym serwisem i zakupem dobrych części.
~Przyzwyczaić_możesz_się_do_Żony-w Alfie zakochać
Sedan 2.4 JTDM 185KM 136kW
Bezapelacyjnie bezkonkurencyjny wybór. Nie znajdziemy takiej limuzyny z tak niską średnia cena rynkową! Miny osób (popularny karpik) które staja znacznie droższym ale skromniejszym autem bezcenne. :)
~Alfa Fan
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Jeśli chodzi o to co możemy dostać za około 20 tys. zł. to po prostu jest masakra... Poziom wyposażenia i wykonania oraz design... nieporównywalne z żadną inną marką.
~Onuris
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Za ta cene ~12000zl nie kupi sie lepiej wyposazonego samochodu, skora, navi, tempomat, elektryczne fotele z pamiecia, podgrzewane fotele, DSP.
~PEgaz
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Na rynku aut używanych za półdarmo dostajemy wspaniałą,solidną,bezpieczną, super wyposażoną, niespotykaną na drogach, sportową limuzynę. Czego chcieć więcej ?
~Siwy
Sedan 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Uważam ze cena jest odpowiednia za nie duże pieniądze można nabyć świetny samochód i cieszę się każdego dnia patrząc na niego, dokonałem odpowiedniego wyboru.