Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 III

Pawlus873, 11 lat temu
Silnik 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW
Rok produkcji 2004
Alfa Romeo 166 III 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : 2.4 20v JTDM 175km coś pięknego posiadam wersje TI wirusuje na 208km w połączeniu z 6 biegową skrzynia manualna na autostradzie poezaj..
Wypowiem sie tak:) posiadam alfę od pewnego czasu i jestem z niej zadowolony gdyz jest to auto sredniej klasy limuzyna ktora dostarcza mi wiele emocji i wrazen. A to co piszą o Alfach i sie wypowiadaja to chyba zle trafiaja w zyciu bo mi sie udalo, zlezy od udanego egzemplarza. Głownie jezdze nią za granicę PL-NIEMCY-HOLANDIA-BELGIA i tylko wymienilem lozysko w kole bo zaczelo huczec. WAZNE! to auto lubi konkrtne paliwo nie jakies zwykle z prostej stacji benzynowej. Ogólnie jestem zadowolony i jestem pod wrazeniem spalanie dosc niskie jak na 2.4 20v 175km w polaczeniu z 6 biegową no i wirus na 208km:D skrzynią bajka. Fakt jest ich malo na drogach ale kiedy patrze na przepelnione na ulicach VW Passat, czy BMW 3 czy stare 5 to mi sie nie dobrze robi.. zwiecha hmmm no coz napewno moze nie na nasze drogi polskie ale jak sie ostroznie bedzie jedzic to dosc dlugo wytrzyma ale po drodze sie plynie i faluje:) wnetrze bajkowe malo ktory doruwnuje z tych rocznikow temu autu zwenetrznie i wewnetrznie.. posiadam Max wersje wszytsko co mozliwe i wszystko sie spisuje jak nalezy Blacha bardzo dobra pelen ocynk i jest dosc masywna a nie jak to teraz w niektoryvh z zyletki wyjeta;/ Polecam ten samochod kazdemu kto lubi duzo wrazen i przyjemnosci:)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTDM 20V 175KM 129kW [l/100km]

6,1