Lista ocen Alfa Romeo 33 I (12) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szczęśliwy posiadacz czerwonego Boxera
Hatchback 1.3 86KM 63kW
Silnik...coż więcej pisać mająć takiego małego potwra pod maską:P nie chce się go gasić.Ten przyjemny dzwięk silnika po przekręceniu kluczyka w stacyjce.Boxer daje wrażenie jak by to auto mialo 2razy więcej koni niż ma naprawdę a gaz sam sie wciska w podłoge.A Ci wszyscy co sobie montują sportowe silniki tłumniki żeby im buczało nie posłuchają tego co ta alfa ma pod maską:)
~mlecznyadaśko
Hatchback 1.8 TD 73KM 54kW
Wydawać by się mogło, że 125 KM i nieco ponad 1800 cm3 powinno conajmniej wbijać w fotel. Niestety, tak nie jest. Być może jestem w swojej opinii odosobniony, ale jak dla mnie trochę muli. Nie jest najgorzej, ale jak na taką pojemność silnika i moc liczyłem na więcej. Warto jednak docenić rasowy dźwięk silnika, miło posłuchać.
~lisner82
Hatchback 1.8 TD 73KM 54kW
silnik trochę dziwny,3 cylindry potrafią niezle roztelepać budę. Co do osiągów to nawet sobie radził,gorzej z trwałością przy 80 tyś silnik był do remontu
~X@N
Hatchback 1.5 QV 105KM 77kW
boxer- nic dodac nic ujac :D, bardzo elastyczny , niezle wchodzi na obroty. On po prostu uwielbia szybka jazde
~davidol@wp.pl
Hatchback 1.7 QV 132KM 97kW
silnik dopoki sie nie psuje to jest maszyna, zadna dwu litrowka nie ma szans, swietne przyspieszenie, w miescie dosc elastyczny
~Tomus
Hatchback 1.7 QV 132KM 97kW
pracuje dosc nierowno na wolnych .b.mily pomruk.ladniej ciszej elastyczniej pracuje na gazie polecam
~delorean
Hatchback 1.5 105KM 77kW
fantastyczny silnik, teraz wiem dlaczego w subaru i porsche 911 montują boxery
~squey@box43.pl
Hatchback 1.8 TD 73KM 54kW
Diesle sa powolne, wołkowate i ekonomiczne. Ten jest tylko ekonomiczny...
~Pelikan
Hatchback 1.3 79KM 58kW
Na dwóch gaznikach klekocze i nierówno chodzi padaczka
~bogdan
Hatchback 1.5 105KM 77kW
silnik rakieta nie mam zastrzezen