Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Ma komputer Alfacontrol - pokazuje czego brak i co nie działa. Nawet jak któraś kontrolka się spali w tablicy rozdzielczej. Trzeba dbać o normalne rzeczy (olej, elementy gumowo-metalowe, płyn w chłodnicy, itd.) jest bezawaryjna. Często spada kieszonka która zakrywa panel bezpieczników (tylko na polskich drogach).
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Tu bywa różnie. Czasem elektryczna szyba się zacinała, teraz jest dobrze. Czasem nie spadały obroty teraz już jest dobrze. Może obroty to wina kiepskiego paliwa, teraz tankuje na lepszej stacji i jest wszystko ok. Czasem wyjdzie jakiś drobiazg, ale dłubanie przy swoim samochodzie to ekstra sprawa ;)
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Niestety auto cierpi na bardzo drobne ale dość regularne usterki, które się lubią pojawiać. Głównie to problemy z elektroniką, żaróweczki, impulsometr, przewody elektryczne etc. Ponadto można nadmienić o lubiącej się pojawiać korozji przy wlewie paliwa.
~banan
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
troche sie ich znajdzie,zacina się elektryczne opuszczanie szyb,centralny zamek czasem szwankuje,duze problemy z otwarciem auta przy minusowych temperaturach,klakson nie działa,siłowniki tylnej klapy,halogeny.ogólnie sporo drobnych usterek
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
po jej sprowadzeniu wymieniłem tylko co było potrzebne,paski,filtry,płyny itp,dodatkowo wymieniłem jeszcze cały układ hamulcowy,i to jedyne koszta jakie poniosłem co do napraw związanych z moją alfą!!!nic a nic wiecej,niezawodnosc??w 100%
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
właściwie to brakło by miejsca na wymienienie wszystkich usterek jakie mnie spotkały od zamków w drzwiach (plastikowe tandeta rodem z "malucha" w zimie poprostu nie działają) po wypadający sworzeń z dźwignii zmiany biegów
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
moja Alfa ma juz troche przejechane no grubo ponad 300000km! wiec z niezawodnoscia to nie jest najlepiej ale z drugiej strony ile aut moze poszczycic sie takim przebiegiem?
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
jeśli chodzi o drobiazki to one lubią nawalać w alfie, po prostu ten typ tak ma. szczególnie rzecz się tyczy elektryki, nie są to może bardzo uciążliwe usterki, ale niekiedy to wkurza.
~peterjan@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Mnie nie zawiodła jeszcze a mam już 2 lata.. Tylko trzeba dbać. Na czas wszystko wymieniać(olej, rozrząd, klocki hamulcowe i tarcze, itp.)
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zawsze można coś poprawić skrzypi dudni wydaje dziwne dżwięki wszystko mozna wybaczyć w końcu to kobieta odwdzięcza się z nawiązką
Alfa Romeo 33 II Hatchback