Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (86) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Wiadomo... nie jest to diesel. Ale nie jest źle! Mój rekord to 5,7l/100km jak na auto o tej mocy i osiągach to niesamowity wynik! W mieście, lub przy hardcorowej jeździe-wiadomo pali więcej! Ale zawsze tak jest Zastanawiałem się nad opcją dobrze lub doskonale. Oceniam na doskonale poniewarz stosunek osiągów do spalania jest doskonały, a jak pewna grupa osób zobaczy, że spalanie nie jest doskonałe to do tego pięknego auta wpierdolą gaz i...
~Cathar
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Trochę pali, u mnie srednio 9l/100 ale przeciez liczy sie komfort jazdy. Zawsze jak tankuję to mam w głowie motto ze strony www.cuoresportivo.pl: "My Alfa costs me a fortune to insure, to service and to keep filled with petrol. When I drive it I feel like a million dollars and the smile lasts all day. I have heard that you don´t buy an Alfa with your head but with your heart." co w wolnym tłumaczeniu znaczy: "Moja Alfa pochłania...
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Spalanie auta jest ok, dużo zależy od tego jak chce się jeździć, bo można wkręcać to auto i wtedy wiadomo, ale można tez wykorzystać ogromną elastyczność auta i jeździć po mieście posługując się prawie wyłącznie IV i V biegiem, wtedy można uzyskać naprawdę ładny wynik. Ceny części są niskie, a mechanika trzeba sobie niestety znaleźć takiego typowo od włoszczyzny.
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Z tym nie jest żle.Czesci bez tragedii.Samochód dla pasjonatów co dbaja o swoje autka także może trochę kosztowac ze względu na to.Zużycie różnie.LPG jak przycisnie się ostro to niewiadomo.Jezdząc Srednio do 4500 tak około 9l.Spokojna jazda niewiem ale poniżej 8 napewno.Benzyny oczywiście trochę mniej.Jakiś 1l na sto mniej.Oczywiście trybem mieszanym.
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
ja mam AQlfika z gazem w miescie potrafi spalic 12 litrow na trasie miesci sie w przedziale 7-8L a srednio to tak 9-10L! czesci... nie sa az tak strasznie drogie jak sie o nich mowi ale to trzeba wiedziec gdzie ich szukac! ceny w granicach golfa2! niestety brak jest fachowcow od napraw i jakichkolwiek kssiazek lub innych wiadomosci o naprawach!
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
Jeśli chodzi o spalanie to jest nienajgorzej, szczególnie odnosi się to do jazdy ta trasie ok 6l. Troszkę gorzej jest w mieście tutaj silnik już nie jest taki oszczędny i przy ostrzejszej jeździe potrafi zeżreć nawet 10-11l bezołowiowej 95 co przy pojemności 1.4 jest lekkim nieporozumieniem. Ale jeżeli nie jeździmy jak szatan to zadowoli się 8l
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Jaką kto ma nogę. Jak się starałem to w mieście i do 7 zejdzie, ale przyjemności żadnej... To auto ma 9 sek. do 100 km/h i lubi jak się jego potencjał wykorzystuje. Potrafi spalić nawet 15 l/100km jak się je katuje. Przy gazie Vialle (automat) 9 do 14 l/100km. Potrafi pozytywnie zaskoczyć przy bardzo szybkiej jeździe na trasie.
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
takie sobie zużycie paliwa,ale jak sie chce szybko jezdzic to musi palic wiecej ,bo inaczej by niemialo takiego buta...jeszcze wolno niejezdzilem to niewiem jak spala jezdzac wolno...te samochody sa przeznaczone do szybkiej jazdy:D,naprawialem jak do tej pory tylko sprzeglo,bo docisk posadzilem ale to moja wina:D
~CZARNY
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
w mieście 10 l , trasa 7 , 8 l . naprawy ( samochód jest od 2 lat w polsce sciągnięty został z niemiec od 1 właściciela a w dodatku właścicielem był pan starszy który dbał o alfe bardzo dobże co roku przeglądy , a to co wymieniłem w niej od 2 lat jak jest w polsce to olej i nic więcej ałto naprawde jest zadbane
~JĘDREK
Hatchback 1.5 97KM 71kW
Zużycie paliwa w porządku a nawet lepiej niż dobrze. Natomiast naprawy w serwisach to ździerstwo za przyczyną elektroniki i braku dostępu do dokumentacji serwisowych ( mam na myśli schematy instalacji elektrycznej ).
Alfa Romeo 33 II Hatchback