Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (73) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
kiedyś nie dojechałem do domu, odkręciła się śruba od wału napedowego, nie było wspomagania, chłodzenia, nic kompletnie. silnik sie przegrzał i trzeba było wyrzucić. Jest teraz nowy, i tak jak w starym, wszystko się psuje, auto szarpie, nie wchodzi na obroty, żeby go odpalić na ciepłym to trzeba być cudotwórća, skrzynia biegów jest do bani, wogóle ten samochód to jakies nieporozumienie.
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
Jeśli chodzi o poważne awarie to jest wrecz znakomicie, Jeszcze ani razu mnie moja alfa nie zawiodła.Kluczowe podzespoły mechaniczne są bardzo wysokiej jakości (tandety tutaj raczej szukać na próżno) Może to też zasługa tego ,że mój egzeplarz nie jest jeszcze bardzo wyjeżdżony zaledwie 110000km, ale jestem pewny , że każdy kto choć trochę dba o samochód ze mną się w 100% zgodzi.
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Żadnej poważnej usterki jeszcze nie było i generalnie jeśli się dba o auto to nie ma prawa się pojawić. Silnik jest naprawdę bardzo trwały, w końcu to bokser, ale na oleju nie należy oszczędzać nie chodzi o to że silnik bierze olej, bo mi nie bierze go ani trochę, ale o to, ze trzeba o to auto dobrze dbać, wtedy na pewno się odwdzięczy bezawaryjną jazdą.
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Alfy są awaryjne??? A w tej bajce były smoki czy krasnoludki??? Nie wiem skąd się wzięły takie brednie, ale z doświadczenia innych i swojego oceniam niezawodność na ,,doskonale\'\' Zamontujcie gaz to zobaczycie awaryjne auto... Aha, jedyną poważniejszą usterką są synchronizatory skrzyni biegów, ale da się z tym żyć ;)
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nie zawiodła mnie nigdy!!! A mam ją od 1,5 roku i sporo jeżdżę. Gdy jadę na wakazje to sprawdzam tylko ciśnienie powietrza w kołach, dolewam płynu do spryskiwacza i o nic więcej się nie martwię:)Nie muszę wozić nawet głupiego śrubokręta - nigdy nie był potrzebny!!
~matz223
Hatchback 1.5 97KM 71kW
amortyzatory nie wytrzymuja naszych polskich dróg!!!zamki powinny byc lepsze nie tak jak w maluchach ze klepnie sie pare razy drzwiami i juz luzuje sie zamek i głosno sie zamykaja.czesto padaja uszczelki od tylniej strony wałków rozrzadu
~Adam Lublin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nie mialem przez 2 lata uzywania auta powaznych usterek.Tylko wymiana klockow, olejow i plynow.No moze jedynie z elektryka byly problemy, ale ,,fachowiec,, przez dzien poradzil sobie:)Przepalone bezpieczniki, brak masy i takie tam...
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Zapchał się katalizator (220000 km), 225000 wymieniłem pompę glikolu, chłodnica wymieniona po 219000 (poprzednik jeździł na błocie - zamulona). Jakieś gumy w zawieszeniu. Wszystko normalne - jak się jeździ to się i zużywa.
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
wymienilem silnik koszt okolo 2,5 tys, naprawialem "nowy" silnik 2 razy koszt okolo 3 tys., wymienilem synchronizatory biegow, zawieszenie wszystko koszmarnie drogie a i tak caly czas sie psuje
~Ariello01
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
tak jak napisalem wyzej, nie nacieszylem sie az tak bardzo tym autkiem bo wiekszosc czasu stoi po mechanikach niz nim jezdze. 2 silniki mialem i 2 sie rozlecialy obecnie szukam 3 i mysle ze juz ostatniego...
Alfa Romeo 33 II Hatchback