Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Nie ma drugiego samochodu który jest tak dobrze wyważony i tak dobrze się trzyma drogi. Jest niska i twarda - trochę uciążliwe na polskich drogach, trzeba przywyknąć że to nie jest terenówka. W Łodzi większość krawężników nie do pokonania. Nawet zimą na śniegu przy przeciętnych polskich zimówkach nie ma sobie równych z przednią osia napędową. Dopiero 4WD jest w stanie zagrozić (Alfa Romeo 33 też jest dostępne 4x4). Niesamowita frajda z jazdy...
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Zasługuje na pochwałe. Prowadzenie jak na przednionapędówkę robi wrażenie. Alfa ma tendencje do zaciśniania zakrętów czasem nawet nadrzuci lekko tyłem. Prowadzenie, układ jezdny to jeden z większych plusów tego modelu. Ciężko jest tu stwierdzić podsterowność, trzeba jechać na absolutnej granicy ;)
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Zawieszenie jest dobre, można by powiedzieć że w sam raz. Nie jest za twarde, nawet po dziurach auto zachowuje przyzwoity komfort. Przy szybkiej jeździe w zakrętach auto prowadzi się bardzo dobrze, jest to zasługa nie tylko zawieszenia ale i niskiej sylwetki auta i niskiemu środkowi ciężkości.
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
trzyma sie doskonale tylko musze chyba wstawic niskoprofilówki bo przy 140 jak wchodzilem w niezly luk:D to troszeczke sie przestraszylem bo dupe zaczelo mi znosic i omalo z drogi mnie niewynioslo,ale i tak jest super tyle ze troche mnie przeraza jak trafiam na polska dziure w drodze bo ostro wali...
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Zawieszenie jest przyzwoite.Troszkę twarde co pozwala na szybką jazde, ale jednocześnie nie zatwarde co opzwala przecierpiec prawie wszystkie doły na polskich drogach..Klei sie do drogi łądnie.Przednie zawieszenie zdecydowanie zadrogie:)
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Pewnie i dość precyzyjnie się prowadzi. Może jest tylko troche za bardzo podsterowna ale można siię przyzwyczaić. Jedzie jak po szynach - nawet przy 180 km/h prowadzi się bardzo stabilnie!Duży promień skrętu utrudnia trochę manewry na parkingu
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
do układu jezdnego nie można mieć rzadnych zastrzeżeń, wszystko pracuje tak jak powinno. Zawieszenie dość twarde, ale nie jest to aż tak bardzo odczówalne. Układ kierowniczy także bez zastrzeżeń (wspomaganie bardzo dobre)
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
łuki powyzej 120 moje mam zawieszenie H&R-a drogie ale zajeb..... wiadomo na miescie dziura jest odczuwana ale niejedną bryczke na trasie robie calibra to zjadana jest i to bez przesady !!!!!!!
~piotrek
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
dobre zawieszenie, świetne trzymanie drogi, minusem jest słaby promień skretu- jednak układ został zestrojony do szybkiej jazdy i to dlatego hamulce dobre, ABS ustawiony blisko granicy... nie najgorzej
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
srodek ciezkosci nisko... szeroka (jak na swoj rozmiar i wage) dluga (jak na swoj rozmiar i wage) .. no i ..... przyklejona nie wiem jak inne wersje jezdza ... ja mam imole (sztywniejsza)
Alfa Romeo 33 II Hatchback