Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Nie zachwyca, ale nie jest źle. Jak ktoś umie jeździć to sobie wszędzie prowadzi a jak ktoś jest kaleką (nie mam na myśli niepełnosprawnych ruchowo) To nie powinien jeździć wcale. Tłumaczenia, że słupek, latarnia czy drzewo niespodziewanie wyrosło podczas manewru jest śmieszne.
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
tylna szyba ? - a co to jest ? :) nic nie widac szczegolnie jak ma sie spoiler, ale to \"problem\" tylko przy parkowaniu, trzeba sie przyzwyczaic i wyczuć ją to nie ma wiekszych problemow.
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
To przodu i na boki jest ok, do tyłu umówmy się coś tam widać, ale mogło by być lepiej. Da się do tego przyzwyczaić, w sumie to nie zwracam uwagi na takie rzeczy.
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Tylna szyba porazka.Trzeba sie nagimnastykować.Przednie słupki tez szerokie przeszkadzają a jak ma się osłonki na bocznych szybach to już całkiem lipa.Ale przed siebie da się patrzeć:)
~ZAKOCHANY w ALFIE I ZABIE!!!
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Jak jusz sie uda wlaczyc wsteczny to trzeba uwazac bo szyba jest pod duzym skosem a dodatkowo spoiler przeszkadza. No ale nie jestem kobieta i wiem do czego sa lusterka!!!!!!!!
~Adam Lublin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Do przodu i po bokach ok.Widocznosc do tylu podczas parkowania tylko w lusterkach, bo przez tylna szybe nie zobaczysz nic:)No chyba, ze TIR-a:)
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Na początku trudno się parkuje tyłem - dobra rada: nie patrzeć w tył bo widać tylko lotkę :) patrzeć w boczne lusterka i problemy znikają. Dalej wad nie ma.
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
do przodu widac super a do tylu .... od tego sa lusterka ;) auto ma poprostu taka linie nadwozia i slaba widocznosc do tylu... tak poprostu musi byc
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Widoczność do tyłu wymaga przyzwyczajenia się ale już po 2-3 miesiącach można na pełnym gazie na wstecznym jeździć - trzeba tylko wyczuć samochód!
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
mi nie przeszkadza wszystko widze a jak wy narzekacie na niewiadomo co !! KUPCIE SOBIE ROWER JAK NIC NIE WIDZICIE
Alfa Romeo 33 II Hatchback