Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~banan
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
troche sie ich znajdzie,zacina się elektryczne opuszczanie szyb,centralny zamek czasem szwankuje,duze problemy z otwarciem auta przy minusowych temperaturach,klakson nie działa,siłowniki tylnej klapy,halogeny.ogólnie sporo drobnych usterek
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
po jej sprowadzeniu wymieniłem tylko co było potrzebne,paski,filtry,płyny itp,dodatkowo wymieniłem jeszcze cały układ hamulcowy,i to jedyne koszta jakie poniosłem co do napraw związanych z moją alfą!!!nic a nic wiecej,niezawodnosc??w 100%
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
właściwie to brakło by miejsca na wymienienie wszystkich usterek jakie mnie spotkały od zamków w drzwiach (plastikowe tandeta rodem z "malucha" w zimie poprostu nie działają) po wypadający sworzeń z dźwignii zmiany biegów
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
moja Alfa ma juz troche przejechane no grubo ponad 300000km! wiec z niezawodnoscia to nie jest najlepiej ale z drugiej strony ile aut moze poszczycic sie takim przebiegiem?
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zawsze można coś poprawić skrzypi dudni wydaje dziwne dżwięki wszystko mozna wybaczyć w końcu to kobieta odwdzięcza się z nawiązką
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
małe czesci lubia sie popsuc jak zapinka lewarka zmiany biegów dosłownie szczegóły poczciwy smiertelnik naprawi ten samochód
~Ariello01
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Stale cos sie psuje...a to halogeny, a to ladowanie padlo, a to termostat...po prostu jest sie stalym klientem u mechanika:P
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
13 latek ma więc usterki są. Zazwyczaj jednak wystarczy coś wyczyścić i wszystko jest OK. Z elektryką nie ma większych problemów.
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zawsze sie cos psuje- nie rozumiem ludzi ktorzy zachwycaja sie tym autem tym sie nie da jezdzic
~Bartek Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Czasem ma humory, ale... za ta przyjemność posiadania i jazdy warto czasem zapłacić...:)
Alfa Romeo 33 II Hatchback