Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (34) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Z tym nie jest żle.Czesci bez tragedii.Samochód dla pasjonatów co dbaja o swoje autka także może trochę kosztowac ze względu na to.Zużycie różnie.LPG jak przycisnie się ostro to niewiadomo.Jezdząc Srednio do 4500 tak około 9l.Spokojna jazda niewiem ale poniżej 8 napewno.Benzyny oczywiście trochę mniej.Jakiś 1l na sto mniej.Oczywiście trybem mieszanym.
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
ja mam AQlfika z gazem w miescie potrafi spalic 12 litrow na trasie miesci sie w przedziale 7-8L a srednio to tak 9-10L! czesci... nie sa az tak strasznie drogie jak sie o nich mowi ale to trzeba wiedziec gdzie ich szukac! ceny w granicach golfa2! niestety brak jest fachowcow od napraw i jakichkolwiek kssiazek lub innych wiadomosci o naprawach!
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
takie sobie zużycie paliwa,ale jak sie chce szybko jezdzic to musi palic wiecej ,bo inaczej by niemialo takiego buta...jeszcze wolno niejezdzilem to niewiem jak spala jezdzac wolno...te samochody sa przeznaczone do szybkiej jazdy:D,naprawialem jak do tej pory tylko sprzeglo,bo docisk posadzilem ale to moja wina:D
~Adam Lublin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
W miescie zuzycie paliwa troche duze, ale na trasie daje rade.Ceny czesci w sklepach wysokie,wiec glownie zostaje Allegro:)A naprawy?Najlepiej samemu lub poszukac dobrego mechanika.
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zuzycie paliwa,wiec w miescie(tylko) podczas zimy pali nawet ok9 litrow,natomiast w zime w trybie mieszanym czyli miasto trasa ok7.5-8,natomiast na samej trasie ok6.5-7l/100km
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Spalanie w normie (8-9l). Jego zaleta - oryginalność - tutaj robi za wadę. Zamienniki (i to dość tanie) są ale perfekcją nie grzeszą. Często wolę kupić oryginał.
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak na sportowe auto to spalanie bardzo przyzwoite do 10 w miescie chyba że gromimy każde BMW i tym podobne to pali tyle \"ile chce\" :)
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak na 90 KM - jest dosc dobrze, ale jak na 1,4 jest slabo dlatego ze moment obrotowy jest kiepski i trzeba krecic silnik na wysokie obroty
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
dla mnie gitara z noga 12 l100 nie jest duzo miałem 2,8 VR6 to było drogioe w utrzymaniu i paliło z noga 20 ;)
~Sucik
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Alfons troche dużo pali szczególnie gdy ma sie cieżką noge , sam go naprawiam jest dużo używanych części w internecie za rozsądną cenę
Alfa Romeo 33 II Hatchback