Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
kiedyś nie dojechałem do domu, odkręciła się śruba od wału napedowego, nie było wspomagania, chłodzenia, nic kompletnie. silnik sie przegrzał i trzeba było wyrzucić. Jest teraz nowy, i tak jak w starym, wszystko się psuje, auto szarpie, nie wchodzi na obroty, żeby go odpalić na ciepłym to trzeba być cudotwórća, skrzynia biegów jest do bani, wogóle ten samochód to jakies nieporozumienie.
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nie zawiodła mnie nigdy!!! A mam ją od 1,5 roku i sporo jeżdżę. Gdy jadę na wakazje to sprawdzam tylko ciśnienie powietrza w kołach, dolewam płynu do spryskiwacza i o nic więcej się nie martwię:)Nie muszę wozić nawet głupiego śrubokręta - nigdy nie był potrzebny!!
~Adam Lublin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nie mialem przez 2 lata uzywania auta powaznych usterek.Tylko wymiana klockow, olejow i plynow.No moze jedynie z elektryka byly problemy, ale ,,fachowiec,, przez dzien poradzil sobie:)Przepalone bezpieczniki, brak masy i takie tam...
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
wymienilem silnik koszt okolo 2,5 tys, naprawialem "nowy" silnik 2 razy koszt okolo 3 tys., wymienilem synchronizatory biegow, zawieszenie wszystko koszmarnie drogie a i tak caly czas sie psuje
~Ariello01
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
tak jak napisalem wyzej, nie nacieszylem sie az tak bardzo tym autkiem bo wiekszosc czasu stoi po mechanikach niz nim jezdze. 2 silniki mialem i 2 sie rozlecialy obecnie szukam 3 i mysle ze juz ostatniego...
~kinga
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
fakt, że kupiliśmy samochód z kompletnie zarżniętym silnikiem(sprzedający skrzętnie to ukrył i miał świetny bajer)- zdążyliśmy tylko dojechać do domu. Naprawa - bajońska - jak dla mnie suma 2500 zł
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
problemy skrzyni biegow- synchronizatory. po 300000km trzeba wymieniac uszczelke pod glowica ale to w sumie standard! Natomiast slabo tu jest z elektryka widac wloska robote!!!!
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Od wspomnianej awari silnika a miałem ich 4 przez awarie skrzyni biegów (synchronizatory) po zawieszenie (bardzo drogie)
~marcin@herb.com.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
układ planetarny w skrzyni jest wyrobiony ale taki już kupiłem. Byłem na warsztacie i troszkę mi go ściągneli i tak jeżdżę 100tyś km
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak przy ruszaniu na swiatlach to jest niezawodna:) i na trasie to wogule rewelacja:Djak wszystkie samochodziki po piżdzie dostaja:D
Alfa Romeo 33 II Hatchback