Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
w Imoli przednie fotele rewelacja poprostu jechałem nią 4 godziny non stop i nie czulem potrzeby zatrzymania sie i odpoczęcia.... dobrze trzymaja na boki, przy wsiadaniu czasami mozna miec problem z wlozeniem nog pod kiere ale jak juz sie usiadzie.... ;) z tyłu moze troche malo miejsca dla wysokich ale dla nich z tyłu jest zaglebieniew podsufitce wiec szyja nie boli
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca nawet dla wysokiego kierowcy, pasażer obok ma niewiarygodnie dużo wolnej przestrzeni (może bez problemów wyciągnąć nogi). Z tyłu nawet przy odsuniętych przednich fotelach miejsca na nogi jest pod dostatkiem, niestety przestrzeń nad głową w tylnej części samochodu jest trochę za mała
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Ciasno - z tylu mozna posadzic max 1 osobe a i to nie za duza. Z przodu wyglada ok (ale tylko na wyglada) gaz, sprzeglo, hamulec umieszczone tak blisko siebie ze naciska sie przewaznie 2 naraz, przy zmianie biegow trzeba uwazac aby nie udezyc pasazera obok
~jarek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
kierowca - tragedia. mało miejsca na nogi, pedały blisko siebie, beznadziejny kąt ustawienia kierownicy, fotele można sobie w d... wsadzić. pasażer z boku ma troche lepiej,a z tyłu ciasnota jak cholera
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
uuuuuuu,wystarczająca,z przodu pełna swoboda,ja zreszta jeżdze z siedzeniem odsuniętym raczej bardzo do tyłu,ale nie było skargi od pasażerów za mna ze maja mało miejsca,jednym słowem super
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Jest ok nikomu miejsca nie brakoje.Chyba że jak wezmie się trzech kolegów z tyłu na siedzenie to może być im ciasno ale to chyba w kazdym samochodzie tak jest;)
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak ktos chce wieksze auto to niech sobie kupi cos innego... najbardziej podoba mi sie to ze to auto jest jak rekawiczka.. nie chodzi mi to o to ze jest za malo miejsca...
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Autko jest naprawde malutkie ciasno zwłaszcza z tyłu. Kierowca ma problem z naciśnięciem jednego pedału (ustawione są za blisko siebie)
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Jedno z najprzestronniejszych na tamten okres wnętrz w tej klasie. Miękko i wygodnie. Wysocy mogą jednak mieć problem z miejscem nad głową.
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
free like a bird nie siedziałem z tyłu i nie zamierzam dostałbym szału gdyby ktos prócz mnie siedziałby na miejscu kierowcy
Alfa Romeo 33 II Hatchback