Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (40) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
BOXER! coś pięknego! a widok znikających zdziwionych twarzy we wstecznym bezcenne! mógłbym jezdzic nia non stop -słuchac silniczka i wyprzedzac wszystko co sie rusza :) narazie mój v-max to 170 a spokojnie pojechała by wiecej -podobno i 215 da sie pojechac, ale 200 bankowo.Myśle że nie fajniejkszego auta sportowego za taką cene ,ale zdecydowanie trzeba się w niej zakochać jak w każdej Alfie bo tak zwany \"golfiarz\" napewno bedzie narzekał na...
~Ariello01
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Zaraz po zakupieniu rozlecial sie silnik( panewki, tlok, wla...itp.) za remont zapalcilem 3000tys. zl myslalem ze w koncubedzie chodzila ale sie pomyslilem po nie calym roku znowu sie rozlecial silnik. Tym razem zdecydowalem na inny silnik i co....kompletny nie wypal nastepne 1200zl w plecy bo silnik to poprostu zlom:/ Obecnie szukam kolejnego DOBREGO silnika o ile jeszcze w ogole takie istnieja bo zaczynam wierzyc w to ze poprstu juz ich nie...
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Maszyna pierwsza klasa ryk boksera , przyspieszenie ktoro rozwala niejedna rzedowke nie jednego zrobiłem na swiatłach i niejednego zrobie zastanów sie moze to ty :D 90 koni a jak sie wkreci to rozwalam nie jedna maszyne powyzej stukonna jednym słowem WARIAT!!!!!!
~przemo23
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
mam AR33 od roku smiga znakomicie i poscigac sie tez mozna i nikt mi nie wierzy ze to 1,4.zalozylem tylko tłumik sportowy ,strumienice zamiast srodkowego tlumika i sportowy filterek pow. i autko zyskalo dodatkowe koniki.ople ,golfy marnie wypadaja na tle AR33.narka
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
wspaniała równa praca, do 3,5 tyś obr. przyśpiesza jak inne 1.4 ale na wyższych obrotach... czysta poezja!! To wciakanie w fotel:) Wszystkie nowe samochody z silnikami 1.6 16V zostają daleko w tyle!!Ona stwożona jest do wysokich obrotów i dobrze to znosi:)
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Awaria goni awarie. Psuje się wszystko zwłaszcza najkosztowniejsze rzeczy (pompa oleju, panewki, pierścienie, głowice, zawory, popychacze). Słaby silnik za niski moment obrotowy tylko 113Nm, głośny i nie elastyczny
~Bartek_Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Bokserek chodzi jak diamencik. Wkreca sie przepieknie na obroty, miałem okazje pojeździć Chevroletem Lacetti o podobnej pojemności, nówka sztuka i..... xźe się tam czułem. Jednak co Bokderek to bokserek!!!
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Bokser, jedzie od 1500 przy 3000 przyśpiesza dobrze od 4500 bestia wychodzi z ukrycia, jeśli z boku na swiatłach stoi golf to on sam zaczyna się spręzać, póki co nie uległ (nie było az tak ciezko)
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
kocham jak silnik sie wkreca w obroty i jak licznik predkosci rosnie jak obrotomierz bo wteczas czuje jak bym byl na wyscigach niezlych autek:) super...niezawodny
~wojtek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Silnika typu boxer nie trzeba chwalic. Sporo mocy przy maøej pojemnosci. Alfa szybko rusza z pod swiatel. Do tego przyjemny rasowe boxerowskie brzmienie.
Alfa Romeo 33 II Hatchback