Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
tutaj tylko dobrze,gdyż przy szybkiej jezdzi,naprawde szybkiej, to jednak jest nie za cicho,wszystko w granicach normy oczywiscie,ale na tle mojego drugiego auta,to jednak w alfie jest przy tych samych predkosciach głosniej
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Wyciszyć to można tylko radio!! To boxer - tego głosu po prostu trzeba słuchać. Powyżej 3 tyś obrotów silnik brzmi przepięknie i wtedy bardzo często wyłączam radio - silnik gra lepszą muzykę. BOXER !!!!!! i tylko BOXER!!
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jeśli znajde jakąś mate wyciszającą to napewno ją usune :D:D ukradli mi radio pierwszej nocy jak ją kupiłem i nie jest mi specjalnie przykro z tego powodu :P chociaz 4 seryjne glosniki bardzo ladnie grały
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Wyciszenie przeciętne.Ale mi nie przeszkadza.Słychac dzwięk boxera.Jest OK zależy od kierowcy.MI się podoba jak słysze co się dzieje.Aczkolwiek na trasie przy niskich obrotach mozna zachowac cisze i spokoj.
~jarek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
włosi chba zapomnieli o tym, bo silnik ciągle słychać, w końcu zaczyna być męczący ten beznadziejny bulgot boxera, szum powietrza słychać cały czas, wyciszenie to tagedia
~Bartek_Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Ja nawet nie chce wyciszenia, lubię słyszeć ten pomruk Bokserka, zamontowałem dodoatkowo wydeszek z lekkim mbasikiem i jest poprostu GREAT !!!
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
szkoda ze wygluszenie zaglusza gardlowy pomruk boxera ... zeby go slyszec trzeba przekroczyc 4000 obr./min ... wiec wygluszenie jest ok :)
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
nawet i dorze ze slychac w srodku silnik bo ta melodia silnika to tylko relax dla uszu,piekne brzmienie silnika boxer-a :D
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
ślicznie brzmi bokser założyłem sportowy tłumik teraz brzmi jeszcze śliczniej polecam uspokaja i budzi emocje jednocześnie
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Jeszcze raz sport! Nie słuchać tego silnika podczas jazdy to czyste marnotrastwo! Z fabrycznym tłumikiem był nawet cichy.. :)
Alfa Romeo 33 II Hatchback