Lista ocen Alfa Romeo 33 II (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Generalnie pozycja za kierownica jest naprawdę fajna, siedzi się nisko, pedały wąskie, umieszczone w wąskim tunelu (uważam trzeba mieć dobre buciki do tego auta, ja mam Pumę Ferrari) i mocno wysunięte do przodu - ma się nieraz wrażenie prowadzenia jakby gokartu. Wszystkie najważniejsze przełączniki pod ręką. Z wad? Wg mnie nisko umieszczony panel klimatyzacji, zwłaszcza w nocy trochę ciężko tam zerkać jak chce się coś ustawić. Regulacja...
~adamkaszynski@gazeta.pl
Kombi 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Pod tym względem nie można się po tym aucie wiele spodziewać, np. schowków w tym aucie jest dokładnie dwa i to naprawdę niewielkie, fotele twarde, sportowe niemalże ale świetnie wyprofilowane ale ja u siebie nie mam regulacji oparcia, kolumna kierownicy jest regulowana góra-dół. Śmieszna jest też tylnia klapa w tym kombi - otwiera się tylko do wysokości tablicy rej. także pewien może zaistineć problem kiedy byśmy chcieli załadować tam np....
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
przełączniki są ok ale jest tylko 1 mały schowek to zdecydowanie za mało nawet nie ma gdzie położyć mapy bo np: w schofku już jest gąbka to szyb :( A w drzwiach nie ma kieszeni. Siedzenia wygodne, korek wlewu paliwa "lubi" zamarzać w zimie.
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Samochod na trasie jest elegancki.Wygodny nie męczy można wybrać się w długa trasę i zbytnio tego nie odczuć.W mieście zaś jest gorzej z uwagi na skrzynię z która trzeba walczyc dośc często.
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Nie ma przepychu schowków ale jest wszystko na miejscu. Regulowana kierownica, wielki bagażnik jak na tą klasę wozu. Dużo miejsca w środku choć nisko (zadziwiająco dużo miejsca z przodu).
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Ergonomia niezła, choć głupio się czuje pisząc o tak praktycznych sprawach. Kupiłem to auto by odczuwać frajdę z jazdy i nie zawiodłem się!
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
Ergonomia jest naprawdę super, wszystkie przełączniki w optymalnym miejscu , tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Zegary także bardzo czytelne.
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jest co ma być i lepiej nie ruszać kazdy bajer i tak odpadnie na którymś z zakrętów siedzenie hmm? teraz przy kompie brak mi tego z alfy
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Autko o charakterze sportowym, więc prawie żadnych schowków - jeden przed pasażerem i półeczka pod spodem. Dla mnie OK :). Przyciski i wajchy pod ręką.
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
nie ma na co narzekać wszystko na swoim miejscu pod reką, schowek podswietlany - taki mały bajer a jaki przydatny czasami