Lista ocen Alfa Romeo 33 II (84) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek_mika@tlen.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Czy ktoś tu jest nienormalny? WYCISZENIE?! A co to oznacza? Czy kupiłem boxera, żeby sunąć w ciszy niczym w Toyocie Prius? O nieee... tak być nie będzie. Zanim nie zaspawałem wydechu, Alfa wydobywała z siebie jedne z najwspanialszych dźwięków jakie słyszałem! Bardzo naturalne, ogłuszające wręcz niesamowicie rajdowe była głośna jak cholera... Teraz po spawaniu wydechu naprawdę stała się cichą wręcz limuzyną i brakuje mi tego harmideru....
~adamkaszynski@gazeta.pl
Kombi 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
To dość trudna kwestia bo trzeba przyznać, że silnik jest dość głośny przy wyższych obrotach ale jego dźwięk jest doprawdy fantastyczny bo to boxer, aż po prostu ciarki adrenaliny przechodzą po plecach. Jak ktoś nie lubi sportowych aut to szczerze ne polecam ale fani motoryzacji będą zachwyceni. A dodam jeszcze, że jak auto jedzie z prędkością ok 120-130km/h na piątym biegu to chałas jest naprawdę minimalny
~Russell_1983
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
Wyciszenie jest bardzo przeciętne, przy niskich prędkościach jest jeszcze dość dobrze ,ale jak jedziemy szybko to odrazu możemy się zorientować jakiego rodzaju silnik jest pod maską. Od 4000 obr boxer naprawdę jest głośny. Po za tym na dziurach plastiki trzeszczą wraz z tylną półką , także tutaj włosi mogli trzoszkę bardziej się postarć
~bassman81@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Zawieszenie choć twarde i sportowe to zadziwiająco ciche. Jak coś stuka i puka to rzadko kiedy do wymiany, raczej trzeba coś dokręcić - włoska dokładność... Silnik słychać ale wszystkim się podoba pomruk bokserka - brzmi ładniej niż V´ka.
~strazak_marcin
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
tutaj tylko dobrze,gdyż przy szybkiej jezdzi,naprawde szybkiej, to jednak jest nie za cicho,wszystko w granicach normy oczywiscie,ale na tle mojego drugiego auta,to jednak w alfie jest przy tych samych predkosciach głosniej
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Wyciszyć to można tylko radio!! To boxer - tego głosu po prostu trzeba słuchać. Powyżej 3 tyś obrotów silnik brzmi przepięknie i wtedy bardzo często wyłączam radio - silnik gra lepszą muzykę. BOXER !!!!!! i tylko BOXER!!
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jeśli znajde jakąś mate wyciszającą to napewno ją usune :D:D ukradli mi radio pierwszej nocy jak ją kupiłem i nie jest mi specjalnie przykro z tego powodu :P chociaz 4 seryjne glosniki bardzo ladnie grały
~Qdlacz
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Wyciszenie przeciętne.Ale mi nie przeszkadza.Słychac dzwięk boxera.Jest OK zależy od kierowcy.MI się podoba jak słysze co się dzieje.Aczkolwiek na trasie przy niskich obrotach mozna zachowac cisze i spokoj.
~Cathar
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
ok, ale jak jest cieplutko to otwieram specjalnie szyby na maxa by posłuchać bokserka (miodzio !!!). To jest jak dobre piwo - póki nie skosztujesz nie wiesz co tracisz, nie masz pojęcia jaka to piękna muzyka.
~Azazello
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Wyciszenie w tym aucie jest najmniej istotne. Przecież prowadząc to auto chodzi tylko o to aby wsłuchiwać się w ten cudowny dźwięk. Wyciszanie tego auta było by grzechem.