Lista ocen Alfa Romeo 33 II (16)

3,5
~piotrek
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
piękny dźwięk, doskonałe przyspieszenie, żadne golfy kadetty... itp nie ma po co stawać na światłach, trochę pogrzebać przy slniku i 230km/h bez problemu... na 3 biegu 156 km/h i ten dźwięk.... jest jeden warunek autko musi być w świetnym stanie najlepiej sprowadzić sobie z włoch ja tak zrobiłem mam pół roku i nie psuje się nic a zrobiłem ok 40000 km... (Silnik)
~alfafan
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Fajne autko w dobrej cenie, czesci w miare dostepne, gorzej z diagnostyka, konstrukcja auta niezbyt skomplikowana, przecietny uzytkownik powinien sobie poradzic. Auto dostarczy uzytkownikowi wiele milych wrazen, osobiscie uwazam ze jest lepsza niz 145/146, a z napedem na jedna os jest w wersko 1,7 16v jest szybsza od dwulitrowych twin sparkow
~meridan@plusnet.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Ogólni rzecz ujmując - to samochód dla ludzi którzy chcą szybko i bezpiecznie jeżdzić. Nie dbają o paliwo, a chcą słyszeć ten dżwięk, który wydaje tylko boxer. Jak na auto z roku 1992 wyposażenie jest doskonałe. Tarcze na 4 koła, czterokanałowy ABS znacznie poprawiają bezpieczeństwo. Moja wersja - P4 - w zimie jest do pobicia tylko przez Subaru Imprezę.
~wilk87@vp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
jeśli chodzi o tych młodszych to polecam super prowadzenie fullcontrol szybkie zwinne i dość ekonomiczne oceniane przez moich przyjaciół i znajomych jako lepsze niż choćby BMW czy Mercedes z tego rocznika patrząc na zużycie paliwa 10/100km prędkość osobiście 231km/h i wykończenie (skóra szyberdach elek.szyby centra.zam.) to wygrywa AR33
~leniga@wp.pl
Kombi 1.7 16V 129KM 95kW
kiedy wsiadłem do niej po zakupie pierwszy raz byłem przerażony,tak dużo jazda tym samochodem rózni się od jazdy innymi samochodami.teraz mogę przyznać że zakochałem się w tym samochodzie.
~Lucky
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Ten wóz to ekstaza. Adrenalina gwarantowana. W Alfie można się zakochać, jazda nią sprawia nieprawdopodobną wprost rozkosz
~apiotrzkowicz@wp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
To jest mój ukochany samochodzik!Wytuningowany jest super i napewno nikomu go niesprzedam a jest spore zainteresowanie tymi Alfami!!!Poszukuję właściciela w Polsce Alfy Romeo 33 DIESEL wyszły takie ale w Polsce jeszcze nie widziałam!!!
3,6
~siwy
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
awaryjność bardzo duża (duża kasa na naprawy) , ale po przejechaniu paru metrów tym samochodem wszystko mu się wybacza.
~macLoad
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
super dźwięk, na wyższych obrotach czuć że to kawał silnika (Silnik)
3,8
~lorddi
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
ciągle mi pada coś w silniku, wymieniam jedno pada drugie.. (Bezawaryjność (poważne usterki))