Lista ocen Alfa Romeo 33 II (6)

~adamkaszynski@gazeta.pl
Kombi 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Na pewno nie jest doskonale bo auto swoje lata ma i nie można się spodziewać po nim za wiele pod względem niezawodności ale jest samochód, który sprawia niesamowitą frajdę kiedy się go prowadzi i wtedy wybacza mu się po prostu wszystko
~ZAKOCHANY w ALFIE I ZABIE!!!
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Alfe kupuje sie z miłosci a nie z rozsadku! Jesli nie masz serca do tej marki i modelu to kup sobie tico na gaz i poc sie przy karzdym naciskaniu na pedal gazu!!! Jesli natomiast czujesz cos do ALFY to nie ma o czym gadac, bo "MILOSC CI WSZYSTKO WYBACZY"!!!!!!!!!!!
3,4
~marecki30@op.pl
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
jak nie lubisz chleba z masłem to go nie jedz - chciałem alfę to mam, i lubię nią jeździć
~CZARNY
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
jestem naprawde zadowolony z ałteczka i napewno go niesprzedam szybko , ten dzwięk silnika ( przeważnie powyżej 4000 tyś obrotów dopiero odzywa się wściekłość alfy na drodze i chce się jeszcze przyśpieszać
4,1
~Emil & Łukasz LUBLIN ALFA
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
silnik ladnie mruczy szczegolnie na swiatkach jak sie stoi i dodaje gazu mam silnik nba 16v i lubie jak dziewczyny piszcza jak ruszam z pod swiatel bo wkoncu zostawima BMW OPLE KADETY I GoLFY 3 GTI wymiekaja kupa zlomu (Silnik)
~Piotr
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
To nie jest samochód, to rakieta ktora jeździ po aslalcie!!!!!! Jestem w 100% zadowolony z tej bryki. jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłem. Robie 20 tyś rocznie i jeżdźę dosyć agresywnie. Każda inna bryczka wysiada. ALFA 33 jest super!!!!!!!!!