Lista ocen Alfa Romeo Brera Coupe (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pafka
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
Jest naprawdę dobrze. Jedynie co mi trochę przeszkadza, to dosyć szerokie słupki A, ale to jest już taki urok nowszych aut. Bardzo dobra widoczność do przodu, świetna na boki (auto jest trzydrzwiowe, więc słupki B nie przeszkadzają przy rozglądaniu się na boki). Dzięki olbrzymim lusterkom również widoczność do tyłu jest dobra. Wbrew powszechnym opiniom, że w tego typu autach widoczność jest kiepska, jest naprawdę dobrze.
~Grzesiek
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Jak dla mnie bardzo w porządku jak na takie auto. Dobre lusterka zew. Do tyłu - szału nie ma - no ale to nie kombi z pionową szybą... Za to Sky-view robi wrażenie - szklany dach to fajna sprawa.
~Dariusz
Coupe 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
Slaba widocznosc z tylu, ogromne slupki. Jest to duzy problem i czasami moze doprowadzic do niebezpiecznych sytuacji. Trzeba o tym myslec i przewidywac pewne rzeczy.
~dannz@wp.pl
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Jak na charakter auta - jest ok. Czujniki parkowania pomagają do tyłu, przód daje się dość łatwo wyczuć.
~Kristofer
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Do przodu super mimo że siedzi się nisko na boki też ok natomiast do tyłu już gorzej ale może być.
~Olo
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Widoczność na boki i do tylu jest OK, ale szyba SkyView(panorama) podnosi ocene na Super
~Marcin
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
widoczność przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego tyłem jest zerowa
~Krzysztof
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
jak na małe autko nisko sie siedzi i lepiej patrzeć tylko przed siebie :)
~Aneta
Coupe 2.2 JTS 185KM 136kW
DUŻE LUSTERKA I CZUJNIKI PARKOWANIA DAJĄ RADE
~Adam
Coupe 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
nawet mała szyba z tyłu mi nie przeszkadzała
Alfa Romeo Brera Coupe