Lista ocen Alfa Romeo Brera (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dannz@wp.pl
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Mały przebieg, więc nie ma w sumie co oceniać... Drobna rada - zadbaj, by auto było kupione w polskim salonie, miało udokumentowany przebieg, sprawdź czy jest bezwypadkowe. Jeżeli takie auto będzie kosztowało nawet sporo więcej - nie zastanawiaj się - WARTO! Większość problemów z Alfami zaczyna się wyłącznie od ich wypadkowej przeszłości lub mocno przekręconego licznika.
~Dariusz
Coupe 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
Doswiadczylem sporo malych glupich usterek. Podnosnik szyby, rozszczelnione lampy, itp... Jak w kazdym aucie koncernu Fiat z tego okresu slabym punktem jest wydech ktory strasznie koroduje. Nalezy o to dbac, konserwowac i zabezpieczac bo potem robia sie dziury w rurach i w tlumiku w autach ktore maja 6-7 lat.
~Grzesiek
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Klapki kolektora - zacina się listwa. Da się zmienić sposób montowania - są zakłady które się w tym specjalizują - skorzystałem od razu jak kupiłem i mam spokój. Można też ponoć usunąć, ale nie polecam. Innych usterek brak - odpukać...
~pafka
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
W trakcie gwarancji wyszły mało istotne drobiazgi: źle spasowana szyba w drzwiach pasażera, popękana gumowa osłona przy reflektorze i łuszczący się plastik pod reflektorem. Wszystkie te usterki zostały skutecznie usunięte w ramach gwarancji.
~Kristofer
Coupe 3.2 JTS 24v 260KM 191kW
Na razie jest dobrze nic się ie dzieje mało przejechałem zobaczymy co będzie dalej ale po doświadczeniach ze 156 nie bedzie tak źle jak wszyscy straszą najwięcej sie wymądrzają ci którzy nigdy nie jeździli!! Czyli dresiarze z bmw calibr i golfów. :))
~Marcin
Coupe 1750 TBi 16v 200KM 147kW
parujące lampy z tyłu - chyba tylko pojedyncze egzemplarze się z tym nie borykają, druga "popularna" usterka to nie składające się fotele przednie, z drugiej strony to z tyłu i tak się nikt nie zmieści...
~eluwina
Spider 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Trochę styki w przyciskach od szyb i elektrycznych lusterek wypada odświeżyć, zepsuło się grzanie fotela pasażera.
~nano50
Coupe 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Nie było tygodnia przez te 3 lata, abym nie doświadczył jakiegoś nowego "drobiazgu". Największa pięta achillesowa tego modelu.
~lacheta07
Spider 2.4 JTDM 20v 210KM 154kW
Jakieś przełączniczki, sprężyny gazowe, ogólnie duperele itp.
~Wawiak
Przełącznik podnoszenia szyby pasażera