Lista ocen Alfa Romeo Giulia II (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Karoseria za swój kształt zasługuje na 5. Jednak bardzo nie podoba mi się kiedy podczas jazdy 180 km/h i wyżej maska silnika telepie sie jakby była z tektury. Coś takiego w samochodzie pow. 200tys.zł to jakaś parodia. Kierowca ma wrażenie jaby zaraz cała maska miała odfrunąć. Drży na wietrze jak papier i pozostaje w ciągłych wibracjach. Kolejny minus to "odjeżdżający" w tył fotel kierowcy podczas wysiadania. Mamy wtedy utrudnienie w czasie...
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jak już wcześniej wspomniałem wg mnie najpiękniejszy sedan ever. Ja ogólnie nie trawię sedanów przez nieużyteczny bagażnik, ale tu jestem w stanie przymknąć na to oko. Bagażnik ma mały otwór, w środku nieregularny kształt, wystaje głośnik z tylnej półki. Jako auto dla rodziny 2 +1 spoko (u mnie 2 + pies), jakbym miał wybierać dla rodziny 2+2 to w życiu bym się nie zdecydował na sedana.
~Hrabia_Woland
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Giulia jaka jest każdy widzi ;) Piękne auto. Zaprojektowane ze świetnymi proporcjami. smakiem i wyczuciem. Cierpi tak szczerze mówiąc na tym nieco człowiek przy wsiadaniu i wysiadaniu, ale kto by się tak naprawdę przejmował :)
~d.alfa
Sedan 2.2 JTD 180KM 132kW
Pięknie zaprojektowane nadwozie, przypominające samochody Maserati. Maska, błotniki przednie i drzwi wykonano z aluminium dla redukcji masy. Drzwi zamykają się lekko. Szczeliny równe. Pięknie położony lakier.
~Bartosz
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Auto dla 2 +2 z czego +2 to raczej oosby do 180 (max max ) lub dzieci . Bagaznik skromny . Wyjazd na wakacje to raczej konieczność montowania boxa ...
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Rzecz gustu, ale jestem przekonany, że nawet za 5-10-15lat auto będzie się podobało i nie zestarzeje się. Auto jest bardzo niskie, trzeba uważać !.
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Auto ma wyjątkowo atrakcyjny wygląd - zwraca uwagę. Szczególnie w połączeniu z lakierem Misano Blue. Do jakości karoserii nie mam żadnych uwag.
~JasonD.
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Wrażenie jakie robi -bezcenne;-) jest cudowna, piękna. Najładniejszy sedan. Alfę albo kochasz albo nienawidzisz. Po tym poznasz prawdziwego świra
~Kamil
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
ponadczasowa aczkolwiek maska wykonana jest z tak cienkiego materiału że przy prędkościach 200+ ma się wrażenie że zaraz odleci
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulia II
7,1