Lista ocen Alfa Romeo Giulia II (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Daję 4,5/5, ale nie mogę połówki więc bliżej jednak mi do 5. Auto katalogowo wycenione na ponad 240 kpln więc sporo i spodziewałby się człowiek auta prawie idealnego. Trochę rozczarowuje wyciszenie, jednak cała reszta jest bardziej premium niż nie jest. Jakość materiałów wewnątrz, skóry, spasowanie itp. bez zarzutu, ale auto ma ledwo 2 lata więc zobaczymy co później. W niemieckiej konkurencji czułem się trochę bardziej "prestiżowo", ale funem...
~Hrabia_Woland
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Samochód jest wart swojej ceny. Mój egzemplarz upolowałem w wyprzedaży rocznika więc cena była dużo korzystniejsza niż wynikałoby z konfiguratora. Do tego był to egzemplarz wystawowy więc wyposażenie bardzo bogate. Porównywałem Giulie "na poważnie" przed zakupem z całą dostępną konkurencją i tylko Jaguar miał jeszcze porównywalne "coś", podobnie się prowadził.
~Ramses
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Nie interesuje mnie żaden prestiż, ani inne marketingowe banialuki. Co można mieć za te pieniądze? Wypasionego crossovera z silniczkiem od kosiarki ;-D Uważam, że bardzo dobrze wydałem te 124 tysiące.
~Robert
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Alfa nie ma czego się wstydzić w stosunku do konkurencji, jest to auto na najwyższym europejskim poziomie. Cena cóż... za przyjemność i wyjątkowość trzeba płacić.
~LightCredit
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Samochód jest bardzo dobrze wykonany nic nie trzeszczy i nie odstaje a materiały są dobrej jakości. jedyne zastrzerzenie do klapki wlewu paliwa, odstaje trochę i tyle.
~Wojtek Zengteler
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Auto po minimalnej szkodzie sprowadzone z USA, z przebiegiem 1 200 mil. Wyszlo w cenie najtanszej octavii. Czyli w moim przypadku 7 gwiadzek :)
~d.alfa
Sedan 2.2 JTD 180KM 132kW
Bezkonkurencyjnie. Mechanicznie to majstersztyk. Wizualnie - bajka. Samochód ideał. Jak na tą chwilę i w odniesieniu do swojej klasy oczywiście.
~Cosmovsky
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Za niecałe 130 tys PLN z podobnym silnikiem i skrzynią automatyczną to można kupić kompakt, o segmencie D można zapomnieć. Stosunek jakość/cena rewelacja.
~Bartosz
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Ciezko ocenic auto sluzbowe - jako sluzbowe - piątka . Frajde z jazdy jaka daje auto - oceniam na 6 ( w skali do 5 :) )
~Gp
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Rozważałem jeszcze m340i za 350k, to sobie myślę XD. Giulia za 210 daje super frajdę.