Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan Facelifting (6)

~Wojtek Zengteler
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Kompletnie niedzisiejszy samochód. Żadnych bezsensownych kompromisów, czysta przyjemność, pozycja za kierownicą jak z rajdowego auta. Bardzo niebezpieczne auto na cywilne drogi - łatwo się zapomnieć. Na suchym trudno sobie wyobrazić wytrąćenie Alfy z równowagi - aż przeciążenia w zakrętach przeszkadzają, a jedzie jak po szynach. I na pewno najpiękniejsza linia od lat w motoryzacji!
~Kamil
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
genialne auto dające mega frajdę z jazdy i nie bierze oleju :)
~Gp
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Totalne pozytywne zaskoczenie. Wszystko jest jak powinno być. Wnętrze i zewnętrze piękne. Skrzynia super, silnik wystarczający. 5 lat gwarancja i dobra cena. Nie wiem czemu to auto jest niszowe.
~Sebastian
Sedan Facelifting 2.9 Turbo 510KM 375kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy alfy nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~pedi der
Sedan Facelifting 2.2 JTDM 136KM 100kW
Kosmos. Ale głównie dlatego, że to idealny samochód pod najróżniejsze produkcje. My akurat z branży ERO, ale myślę że sprawdzi się w wielu innych. Polecam samemu się rozeznać, na lnsta: znieprawiona można samemu ocenić czy się podoba.
~awysocka2002
Sedan Facelifting 2.9 Turbo 510KM 375kW