Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hrabia_Woland
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Z kronikarskiego obowiązku wspomnę, że tuż po zakupie regulacji wymagał mechanizm otwierania maski oraz wzbudzający się czasem alarm o możliwej kolizji (włączał się na przykład na parkingu). W drugim wypadku była to wina jak się okazało źle zamontowanej tablicy rejestracyjnej... Obydwie niedogodności wyregulowano w serwisie od ręki w kilka minut.
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Generalnie nie wydarzyło się nic, co by mnie wnerwiło. Z usterek, to jedynie miałem wymianę pokrętła DNA, które nagle przestało działać. Kilka razy zwariował mi termometr i przy 15 st. pokazywał ostrzeżenie o oblodzeniu, ale to jeden taki trip tylko miałem, po chłodnej nocy i deszczu. Autem jeżdżę 8 miechów więc to pewnie też jeszcze za mała próbka.
~Szymansky
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Wolne działanie systemu multimedialnego, raz zaciął się hamulec postojowy, przednie usb przestało działać, fotel kierowcy zaczął się ruszać przy gwałtownym ruszaniu (wszystkie usterki naprawione na gwarancji)
~Szymansky
~Bartosz
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jedna awaria ukladu start stop - z ktora mozna bylo bez problemowo jezdzic . Usuwana na 3 razy w Aso ... ale nie narzekam . Awaryjnie - reality vs bajki o lawetach - idealne auto.
~JasonD.
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Hałasujące przednie hamulce. Jak zimne nieznośnie. Ten typ tak ma- odpowiedź w serwisie. Nie kupujcie ceramicznych chyba, że latacie po torach. Żałuję
~d.alfa
Sedan 2.2 JTD 180KM 132kW
Nic się nie dzieje (odpukać) i wierzę, że tak pozostanie na długo.
~Ramses
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
No dobra, raz była choinka, ale zgasła samoistne. Przecież to Alfa ;-))
~LightCredit
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Nowe auto i mały przebieg nic się nie dzieje więc nie mogę się wypowiadać.
~Pawel
Przejechalem 5 tys km wiec to zbyt krotki czas